Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Oriental collectionSmoke and Mirrors
Woda perfumowana

100 ml
1 089,00 zł / 100 ml

zawiera VAT
1 089,00 zł
BW22
Produkt dostępny onlineDarmowa dostawa
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Tylko w aplikacji zaoszczędzisz 22% przy zakupach za min. 249zł, wpisując kod w koszyku:
BW22Skopiuj kod
Tylko w Douglas
Nr art.624083
Zapacharomatyczny, dymne
Nuta głowyKwiat osmantusa, Mirra, Miód
Nuta sercaTabaka, Bób tonka
Nuta bazyPiżmo, Cedr
SeasonZima
Typ produktuSpray
Przeznaczenieszyja, Ciało


SMOKE
AND MIRRORS

Wysumblimowany oud owinięty nutami tytoniu. Zapach otwiera się aromatycznym i kwiatowym szeptem, po którym delikatnie ujawnia się osmantus, pozostawiając przestrzeń na koncert uzależniających nut tytoniu z jego ambrowymi i gourmandowymi akcentami. Zapach dzięki fasolce tonka, mirrze i miodowi wyraża swoje bogactwo i ekstrawagancję w połączeniu z oudem, drzewem cedrowym atlas i białym piżmem.

Aromatyczny, gourmand, drzewny 

NSPIRACJA: Nigdy nie zapomnisz zapachu pierwszego mężczyzny w swoim życiu. Zapach fajki, którą ojciec Chantal czasami palił i wciąż jest w jej pamięci.

Ekstrawagancki, zmysłowy, orientalny

Główne nuty
Aromatyczne akordy
Osmantus, bursztyn, bób tonka, mirra
Miód, drzewo cedrowe, białe piżma

Za Roos & Roos stoi matka i córka: dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet.

Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość - szczególnie ich wielka miłość do perfum. Partnerki w biznesie od 2014 r.
Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji.

Jeden cel towarzyszy perfumiarzom Roos & Roos: stworzyć oszałamiające zapachy, bez żadnych ustępstw pod względem doboru składników i olfaktywnych charakterów kompozycji.
Zapachy Roos & Roos to mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości

100 ml
W naszym serwisie publikujemy:
 • opinie zweryfikowane czyli opinie pozostawione przez naszych zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu opiniowanego produktu na stronie douglas.pl or.az
 • opinie niezweryfikowane, które obejmują wszystkie inne opinie (w tym również opinie testerskie i opinie partnerskie).
 • Publikujemy zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Więcej szczegółów dotyczących zamieszczania opinii w naszym serwisie, w tym w szczególności weryfikacji tych opinii, znajdziesz w Regulaminie Opinii dostępnym tutaj.
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹