Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Oriental collectionSmoke and Mirrors
Woda perfumowana

100 ml
9 790,00 zł / 1000 ml
zawiera VAT
979,00 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.624083


SMOKE
AND MIRRORS

Wysumblimowany oud owinięty nutami tytoniu. Zapach otwiera się aromatycznym i kwiatowym szeptem, po którym delikatnie ujawnia się osmantus, pozostawiając przestrzeń na koncert uzależniających nut tytoniu z jego ambrowymi i gourmandowymi akcentami. Zapach dzięki fasolce tonka, mirrze i miodowi wyraża swoje bogactwo i ekstrawagancję w połączeniu z oudem, drzewem cedrowym atlas i białym piżmem.

Aromatyczny, gourmand, drzewny 

NSPIRACJA: Nigdy nie zapomnisz zapachu pierwszego mężczyzny w swoim życiu. Zapach fajki, którą ojciec Chantal czasami palił i wciąż jest w jej pamięci.

Ekstrawagancki, zmysłowy, orientalny

Główne nuty
Aromatyczne akordy
Osmantus, bursztyn, bób tonka, mirra
Miód, drzewo cedrowe, białe piżma

Za Roos & Roos stoi matka i córka: dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet.

Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość - szczególnie ich wielka miłość do perfum. Partnerki w biznesie od 2014 r.
Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji.

Jeden cel towarzyszy perfumiarzom Roos & Roos: stworzyć oszałamiające zapachy, bez żadnych ustępstw pod względem doboru składników i olfaktywnych charakterów kompozycji.
Zapachy Roos & Roos to mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości

100 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹