Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – DELIKATNY BIAŁO-RÓŻOWY – Sakura
Lakier do paznokci

8 ml
687,38 zł / 100 ml
zawiera VAT
54,99 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.500467
Kolor8 ml
Rewolucyjny, bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – DELIKATNY BIAŁO-RÓŻOWY – Sakura.
Dzika Sakura ma piękne duże podwójne kwiaty, a nasz lakier dwie podstawowe zalety – ekologiczne składniki w ramach formuły opartej na wodzie i delikatny kolor zabielonego różu, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Nasza Sakura jest też bezwonna i nie zawiera ingredientów pochodzenia zwierzęcego, jak na całą linię AQUA nail przystało!
Bezwonny lakier do paznokci!
Od teraz czas i miejsce nie mają znaczenia. Możesz spokojnie malować paznokcie bez kąśliwych uwag i wymownych spojrzeń, ponieważ produkty AQUA nail są całkowicie bezzapachowe!
Brak składników pochodzenia zwierzęcego, produkt nietestowany na zwierzętach.
Produkt testowany dermatologicznie.
Do wyboru, do koloru!
Nadszedł czas, by zmienić podejście do manikiuru! Poniedziałek, czwartek, niedziela? Zmieniaj kolor paznokci 3 razy w tygodniu w zależności od nastroju i okazji! Z AQUA nail to jak najbardziej możliwe.
Eko(logiczny) manikiur
Stworzony na bazie wody (54% składu), lakier Sakura łączy w sobie formułę przyjazną nie tylko paznokciom, ale też otaczającemu nas środowisku. To właśnie H2O stanowi jedyny rozpuszczalnik w lakierach AQUA nail. Opracowanie tej koncepcji zajęło nam dwa lata, ale było warto. Oszałamiający kolor i ekologiczny skład to zdecydowanie powód do dumy!
Produkty AQUA nail nie zawierają żadnego formaldehydu, toluenu, ftalanów, parabenów, ksylenu, kamfory, kalafonii, benzofenonu czy nanocząsteczek. Takim składnikom mówimy stanowcze NIE! Wzbogaciliśmy je natomiast keratyną, by zadbać o perfekcyjne nawilżenie Twoich paznokci.
Opakowanie produktu stanowi papier pochodzący z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).
Lakier wyprodukowany we Francji od A do Z, z należytą dbałością o każdy pojedynczy składnik.
AQUA nail jest zarejestrowanym znakiem towarowym.
Warto wiedzieć!
Dmuchanie na paznokcie nie spowoduje szybszego wyschnięcia lakieru – ciepłe lub gorące powietrze nawet spowalnia ten proces... Odpocznij i uzbrój się w odrobinę cierpliwości!
8 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹