Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Lakiery do paznokcibezwonny lakier do paznokci na bazie wody – DELIKATNY RÓŻOWO-BEŻOWY – Nana

Lakier do paznokci
8 ml
54,99 zł
687,38 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 119,00 zł
Nr art.500455
Rewolucyjny, bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – DELIKATNY RÓŻOWO-BEŻOWY – Nana.
Delikatny melanż różu i beżu. Jeśli chodzi o tony nude, lakier Nana po prostu króluje! Dodatkowym atutem jest oczywiście wodna formuła produktu – łagodna dla płytki paznokciowej i przyjazna dla środowiska naturalnego. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekologiczny manikiur!
Wodna formuła & zero zapachu!
Koniec z ukrywaniem się po kątach podczas malowania paznokci.
Nasz lakier jest całkowicie bezwonny!
Stworzony na bazie najczystszego rozpuszczalnika – wody – AQUA nail spokojnie zasłużył na miano rewolucji kosmetycznej. Opracowanie formuły zajęło nam dwa lata, ale było warto! Każdy produkt wzbogaciliśmy dodatkowo keratyną, by zadbać o idealne nawilżenie płytki paznokciowej.
Produkt testowany dermatologicznie.
Brak składników pochodzenia zwierzęcego, produkt nietestowany na zwierzętach.
Do wyboru, do koloru!
Dzięki intensywnemu kolorowi, który utrzymuje się do trzech dni, AQUA nail stanowi niesamowicie modny dodatek, który można dowolnie „podmieniać” w zależności od nastroju i okazji.
– Łatwa aplikacja
– Świetne krycie
– Standardowy czas schnięcia
Eko(logiczny) manikiur
Stworzone na bazie wody, produkty AQUA nail nie zawierają żadnego formaldehydu, toluenu, ftalanów, parabenów, ksylenu, kamfory, kalafonii, benzofenonu czy nanocząsteczek. Takim składnikom mówimy stanowcze NIE!
Lakier Nana w 54% składa się z wody, jest produktem niepalnym, wymagającym mniej wysiłku organizacyjnego oraz zabiegów na rzecz bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania, to zaś zmniejsza jego ślad węglowy.
Opakowanie produktu stanowi papier pochodzący z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).
Lakier wyprodukowany we Francji od A do Z, z należytą dbałością o każdy pojedynczy składnik.
AQUA nail jest zarejestrowanym znakiem towarowym.
Warto wiedzieć!
Nana pięknie komponuje się z różową lub czarną sukienką, perfekcyjnie „odnajduje się” w sytuacjach ślubnych, ale też podczas rozmów biznesowych.
Gdy chcesz poprawić niedoskonałości powstałe podczas malowania paznokci, zapomnij o patyczkach, ponieważ twój manikiur będzie wyglądać niestarannie. Sięgnij po delikatny pędzelek (np. do ust), nasączony zmywaczem do paznokci.
8 ml
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów