Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – LŚNIĄCY JASNORÓŻOWY – Camélia
Lakier do paznokci

8 ml
687,38 zł / 100 ml
zawiera VAT
54,99 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.500347
Kolor8 ml
Rewolucyjny, bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – LŚNIĄCY JASNORÓŻOWY – Camélia.
Karma Chameleon! Kto pamięta hit Culture Club? Nasz lśniący jasnoróżowy lakier Camélia to hołd przeszłości, wycieczka w lata 80. ubiegłego stulecia! Kolor intensywny, przebojowy, ale jakże przyjazny dla paznokci (i środowiska) dzięki formule opartej na wodzie. Oczywiście pozbawiony składników pochodzenia zwierzęcego i nietestowany na zwierzętach, jak na wszystkie nasze produkty przystało.
Wodna formuła
Nasza duma, wynik dwuletnich starań – produkt bazujący na najczystszym ze wszystkich rozpuszczalników… na wodzie. Znika za sprawą zwykłego zmywacza do paznokci…
Brak składników pochodzenia zwierzęcego, produkt nietestowany na zwierzętach.
Do wyboru, do koloru!
Masz kaprys, by zmieniać kolor paznokci kilka razy w tygodniu? Świetnie się składa, ponieważ linia AQUA nail gwarantuje 3-dniową trwałość każdego lakieru.
– Łatwa aplikacja
– Perfekcyjne krycie
– Standardowy czas schnięcia
Bez zapachu!
Kamelia w innych produktach pachniałaby słodko, bardzo słodko, ale cóż – nasze lakiery są całkowicie bezwonne. Wszystkie! Dzięki temu możesz dyskretnie malować paznokcie w każdym miejscu i o każdej porze.
Eko(logiczny) manikiur
AQUA nail to kosmetyczna innowacja, której opracowanie zajęło nam dwa lata.W efekcie otrzymaliśmy linię ekologicznych lakierów do paznokci, mogących się pochwalić perfekcyjnymi kolorami. Każdy produkt wzbogaciliśmy keratyną, by zadbać o odpowiednie nawilżenie płytki paznokciowej.
AQUA nail Camélia, podobnie jak pozostałe lakiery z linii, kryje w sobie rozpuszczalnik w postaci wody (54% składu), jest niepalny, to przedstawiciel produktów nowej generacji, które wymagają mniej wysiłku organizacyjnego oraz zabiegów na rzecz bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania, co zaś zmniejsza ich ślad węglowy.
Opakowanie produktu stanowi papier pochodzący z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).
Nasze stworzone na bazie wody lakiery nie zawierają toluenu, formaldehydu, ftalanów, parabenów, ksylenu, kamfory, kalafonii, benzofenonu, aluminium czy nanocząsteczek.
Takim składnikom mówimy stanowcze NIE!
Produkt wyprodukowany we Francji od A do Z!
AQUA nail jest zarejestrowanym znakiem towarowym.
Warto wiedzieć!
Camélia idealnie współgra ze średnią i ciemną karnacją. Spokojnie! Wystarczy, że zyskasz letnią opaleniznę!
Pięknie pasuje do złotych sandałów!
Gdy musisz podpiłować płytkę paznokciową, staraj się wykonywać ruch pilniczkiem tylko w jedynym kierunku, by wygładzić ewentualny „zadzior”, nie uszkadzając przy tym warstwy lakieru.
8 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹