Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Lakiery do paznokciBezwonny lakier do paznokci na bazie wody – JASNY BEŻ – Anzu

Lakier do paznokci
8 ml
54,99 zł
37,20 zł
465,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 119,00 zł
+ prezent gratis
Nr art.500336
Rewolucyjny, bezwonny lakier do paznokci na bazie wody – JASNY BEŻ – Anzu.
Cudowny beżowy kolor przemycony w lakierze na bazie wody – przyjazny dla płytki paznokciowej i środowiska. Nazwą nawiązuje do japońskiego słowa „morela”, przypominając piękny odcień tego owocu. Anzu to neutralny kolor nude, pasujący do wszystkich karnacji i nadający paznokciom zdrowy połysk. Delikatność skrywa się również w formule lakieru. Ideał.
Wodna formuła
Chemikaliom na bazie benzyny oraz innym toksycznym składnikom mówimy stanowcze NIE!
– Doskonałe krycie dzięki płynnej konsystencji ułatwiającej aplikację
– Zalecana 1 lub 2 warstwy lakieru
– Standardowy czas schnięcia
Brak zapachu!
Malowanie paznokci nie wymaga już wstrzymywania oddechu czy zatykania nosa bez osoby znajdujące się obok Ciebie. Bezwonny lakier to jest to!
Brak składników pochodzenia zwierzęcego, produkt nietestowany na zwierzętach. Idealny look!
Nowy dzień, nowy lakier do paznokci, nowa ja? Niemalże! AQUA nail pozwala dopasowywać kolor paznokci do nastroju i ubioru w odstępie trzech dni – tyle utrzymuje się na paznokciach bez najmniejszego uszczerbku na jakości manikiuru!
Eko(logiczny) manikiur
Mogąc pochwalić się formułą opartą w 54% na wodzie, Anzu dba o planetę! Praca nad składem idealnym zajęła nam dwa lata, ale było warto! Jesteśmy dumni z rezultatu. Opakowanie produktu stanowi papier makulaturowy pochodzący z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, w których w miejscu każdego wykorzystanego drzewa zasadzanych jest pięć nowych.
Produkty AQUA nail nie zawierają żadnego formaldehydu, toluenu, ftalanów, parabenów, ksylenu, kamfory, kalafonii, benzofenonu czy nanocząsteczek. Takim składnikom mówimy stanowcze NIE!
Produkt testowany dermatologicznie.
Wyprodukowany we Francji, z należytą dbałością o każdy pojedynczy składnik.
Idealny beż? Voilà!
Anzu to idealna propozycja na manikiur. Delikatny nude może stanowić zwieńczenie dłoni przyszłej panny młodej (kropkę nad i zostawiamy oczywiście obrączce).
Co ciekawe! To nieprawda, że dmuchanie na paznokcie przyspiesza schnięcie lakieru. Gorące powietrze spowalnia ten proces! Uzbrój się w odrobinę cierpliwości, zamknij oczy, odetchnij, a natura zrobi swoje…
8 ml
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów