Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Pielęgnacja ciałaOrganiczne malinowe mydełko dla dzieci w kształcie laserowy pistolet

Dodatek do kąpieli
50 g
20,00 zł
40,00 zł / 100 g
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.615874
RASPBERRY LASER - Organiczne malinowe mydełko dla dzieci w kształcie laserowy pistolet.
Najbezpieczniejsze mycie maluchów to mycie delikatnym mydłem organicznym. Mycie połączone z zabawą to najlepszy sposób na to, by dziecko na zawsze pokochało kąpiel i dobrze się w niej bawiło!
A zatem zgaduj-zgadula: co to jest? Laserowy pistolet czy suszarka do włosów? Dla kosmicznych kowbojów i słynnych wodnych wojowników będzie to wspaniała podróż do czystości!
100% dzieciństwa, 100% wesołej kąpieli!
Jeśli chodzi o mycie skóry maluchów, nie ma nic lepszego niż organiczne mydło. Jeżeli jeszcze ma ono niesamowity kształt, zwyczajna kąpiel przeradza się w przednią zabawę... Pociechy i szaleją w pianie, uruchamiając wszystkie pokłady dziecięcej wyobraźni.
Prosto z natury…
Dzięki zawartości 99,9% składników naturalnego pochodzenia i 80,7% składników pochodzenia organicznego nasze produkty posiadają certyfikat Cosmos Organic przyznawany przez Ecocert Greenlife.
Zostały wzbogacone masłem shea i gliceryną roślinną – delikatnie myją i nawilżają wrażliwą skórę.
Mydełka dostępne są w trzech zapachach: maliny, ananasa z kokosem i brzoskwini.
Testowane dermatologicznie.
Wegańskie, nietestowane na zwierzętach.
Kłótnia o kąpiel?
Trudno sobie poradzić z dziećmi, które nie lubią się kąpać, zwłaszcza pod koniec dnia, który był wyczerpujący zarówno dla rodziców, jak i dla ich pociech. Nasze organiczne mydełka w kształcie chmurki lub statku to świetne narzędzie do przekształcania kąpieli w wesołą zabawę! By dodatkowo uprzyjemnić ten moment, poproś swojego małego marynarza o zajęcie się częścią mycia: dziecko może zacząć od pucowania swojego brzuszka, do którego łatwo sięgnie rączkami.
Hej ho, hej ho, do mycia by się szło! Wprowadzenie zwyczaju śpiewania w czasie kąpieli to także sprytny pomysł na poradzenie sobie z dzieckiem, które jest marudne wieczorową porą.
50 g
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹