Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Green Premium Modeling Mask

1 szt.
399,00 zł
399,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.054899
Luksusowy zabieg SPA dla regeneracji skóry i nadania jej świetlistego blasku
łagodzenie/ rewitalizacja/ wzmocnienie
Maseczka składa się z żelu zawierającego śluz ślimaka, który wzmacnia barierę skóry zapobiegając przebarwieniom, przesuszeniu i zmarszczkom, zapewniając gładkość i bardziej młodzieńczy wygląd oraz aktywną spirulinę w proszku, która z kolei zwalcza wolne rodniki, zapobiega starzeniu się skóry, przeciwdziała alergiom i powstawaniu przebarwień.
Maseczki powstają są w oparciu o Esthetician Formula. Bazując na fachowej wiedzy, mistrzowie estetyki i specjaliści od pielęgnacji skóry opracowali najlepsze rozwiązanie do regeneracji skóry. Używając wyłącznie najwyższej jakości aktywnych składników aktywnych pochodzenia naturalnego stworzyli gumowe maseczki „modeling mask” Shangpree, dzięki którym możesz teraz uzyskać profesjonalną jakość regeneracji skóry w swoim domu.
Maseczka gumowa typu „peel off” do twarzy o jakości porównywalnej z zabiegami modelującymi, przeprowadzanymi w profesjonalnych salonach. Ma postać proszku, który należy samodzielnie wymieszać z dołączonym żelem. Uzyskaną, gęstą masę należy nałożyć grubą warstwą na skórę. Maska zastyga na twarzy, dopasowując się do jej konturów. Po upływie kilkunastu minut zdejmujemy produkt z twarzy jednym pociągnięciem. Maseczki gumowe są uważane za skuteczniejsze niż maseczki w płachcie ze względu na jeszcze silniejszy efekt okluzji. Modelling masks szczelnie pokrywają twarz, odcinając ewentualną „drogę ucieczki” substancjom aktywnym, które powinny zostać w jak największym stopniu wchłonięte przez skórę.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹