Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Black Premium Modeling Mask Set

1 szt.
59,00 zł
59,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.054907
Luksusowy zabieg SPA dla regeneracji skóry i nadania jej świetlistego blasku
Oczyszczanie porów/ łagodzenie/ oczyszczanie skóry
Maseczka składa się z czarnego żelu, który dogłębnie oczyszcza pory i skórę twarzy, zapewniając gładkość i bardziej młodzieńczy wygląd oraz z aktywnego kolagenu w proszku, który z kolei zwiększa retencję wilgoci i aktywuje produkcję kolagenu, który odbudowuje i nadaje skórze blasku.
Maseczki powstają są w oparciu o Esthetician Formula. Bazując na fachowej wiedzy, mistrzowie estetyki i specjaliści od pielęgnacji skóry opracowali najlepsze rozwiązanie do regeneracji skóry. Używając wyłącznie najwyższej jakości aktywnych składników aktywnych pochodzenia naturalnego stworzyli gumowe maseczki „modeling mask” Shangpree, dzięki którym możesz teraz uzyskać profesjonalną jakość regeneracji skóry w swoim domu.
Maseczka gumowa typu „peel off” do twarzy o jakości porównywalnej z zabiegami modelującymi, przeprowadzanymi w profesjonalnych salonach. Ma postać proszku, który należy samodzielnie wymieszać z dołączonym żelem. Uzyskaną, gęstą masę należy nałożyć grubą warstwą na skórę. Maska zastyga na twarzy, dopasowując się do jej konturów. Po upływie kilkunastu minut zdejmujemy produkt z twarzy jednym pociągnięciem. Maseczki gumowe są uważane za skuteczniejsze niż maseczki w płachcie ze względu na jeszcze silniejszy efekt okluzji. Modelling masks szczelnie pokrywają twarz, odcinając ewentualną „drogę ucieczki” substancjom aktywnym, które powinny zostać w jak największym stopniu wchłonięte przez skórę."

W zestawie z miseczką i szpatułką.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹