Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumeriePREZENTY

Skin Health SystemMétéorites Glow Pearls Cushion

Primer
14 g
239,00 zł
191,20 zł
1 365,71 zł / 100 g
, zawiera VAT
Nr art.020923
W 1987 roku po raz pierwszy zaprezentowano puder sypki w formie wielobarwnych pereł: Météorites. Jedno muśnięcie pędzla na powierzchni pereł uwalnia niezwykle lekki puder, który sublimuje skórę świetlistą aureolą. Cera nasycona światłem lśni nowym blaskiem. Przełom w sztuce makijażu polega na tym, że puder sypki nie unosi się już w powietrzu ani nie osypuje. Guerlain, architekt światła, reinterpretuje Météorites w każdej nowej kolekcji, o każdej porze roku, umożliwiając kobietom zachowanie idealnej cery. Na czym polega sekret tego produktu? Wielobarwna konstelacja pereł nasyca skórę idealnym blaskiem.
Météorites Glow Pearls Cushion to kolorowa baza korygująca koloryt skóry, która ukazuje blask cery. Tego typu produkty do makijażu, wywodzące się z Korei, korygują koloryt cery delikatnym makijażem o przejrzystym wykończeniu, subtelnie odbijając światło. W efekcie nadają cerze niezwykle promienny wygląd.
W pojedynczym produkcie z puszkiem zamknięto połączone wielokolorowe płynne perły, które korygują drobne niedoskonałości skóry i rozświetlają cerę. Produkt nakładany jednym gestem uwalnia formułę zawierającą kilka odcieni: zielony neutralizuje zaczerwienienia, różowy ożywia ziemiste partie, a pomarańczowy przeciwdziała cieniom i przebarwieniom.
14 g
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent