Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

LUNADream Team +

Akcesoria do pielęgnacji
1 szt.
399,00 zł
229,00 zł
229,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Wyprzedane
Nr art.995534
Zestaw upominkowy do sonicznej pielęgnacji skóry i zębów FOREO „DREAM TEAM +” składa się z sonicznej szczoteczki do twarzy FOREO LUNA play plus, sonicznej szczoteczki do zębów ISSA play oraz płynów do mycia twarzy na dzień & na noc.

LUNA play plus to rewolucyjna szczoteczka do twarzy, która pozostawia twoją twarz nieskazitelnie piękną i jest idealnym wprowadzeniem do linii pielęgnacyjnej FOREO. 8000 pulsacji T-Sonic™ na minutę jest przenoszonych przez miękkie, silikonowe wypustki, aby usunąć 99.5% zanieczyszczeń, sebum i pozostałości makijażu oraz aby odświeżyć, rozjaśnić i wygładzić cerę. W porównaniu do LUNA play, LUNA play plus posiada większą główkę i dłuższe oraz delikatniejsze włosie o zaawansowanej sile czyszczącej. Jest zasilana baterią AAA dla dłuższego użycia.

Płyny do mycia twarzy FOREO zostały specjalnie zaprojektowane, aby uzupełnić działanie urządzeń LUNA. Aktywacja T-Sonic™ zmienia konsystencję płynu oraz stymuluje składniki aktywne do przenikania w głębsze partie skóry, maksymalizując wchłanianie i efektywność, bez negatywnego wpływu na jego delikatność.

ISSA play łączy technologię soniczną i unikalną hybrydową główkę, co sprawia, że jest wystarczająco silna do walki z kamieniem nazębnym, a jednocześnie delikatna dla dziąseł. Lekka i wodoodporna, przenośna i łatwa w użytkowaniu, bez wymiennej główki.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹