Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

ColognesCypress & Grapevine
Woda perfumowana

Produkt dostępny onlineKoszty dostawy
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.1065349

Cypress & Grapevine Cologne Intense

Bogata roślinność i odgłosy głośnej zabawy ożywiają znajdujące się w starożytnych wiszących ogrodach Semiramidy rozległe tarasy i majestatyczne łuki. Świeża, aromatyczna woń posągowych cyprysów została wzmocniona drzewnymi nutami pnących winorośli,
podczas gdy głębia nuty ambry stanowi bazę dla tej zielonej scenerii wprowadzając do niej intensywność i zmysłowość, aby osiągnąć odważny i frapujący efekt.

NUTY ZAPACHOWE

Nuta głowy:
CYPRYS

Ta żywiczna nuta drzewna nadaje zapachowi aromatycznej świeżości.

Nuta serca:
WINOGRONO

Zmysłowy akord drzewny. Niespodziewane połączenie naturalnego drzewa cedrowego i wetiweru, uzupełnione ciepłym bursztynem i soczystymi nutami winogron.

Nuta bazy:
MECH

Soczystość mchu otula podstawę zapachu ziemistym, drzewnym ciepłem.  Przywodzi na myśl podszycie wilgotne od świeżego deszczu.

W połączeniu z English Pear & Freesia łagodzi łagodną, zmysłową świeżością.
W połączeniu z Oud & Bergamot intensyfikuje szlachetne drzewne nuty.

MARKA JO MALONE LONDON
Jo Malone London to brytyjska marka lifestylowa znana z wyjątkowego portfolio zapachów i luksusowych produktów do kąpieli, ciała i domu. Tworząc nowe zasady perfumiarstwa, łącząc nieoczekiwane kombinacje składników i tworząc eleganckie, a zarazem zabawne koncepcje, w których zapach jest używany bez ograniczeń, świat Jo Malone London wciąż inspiruje lojalnych zwolenników.

50 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa wszystkich zamówień
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹