Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Eau de Parfum - Zestaw prezentowy

Zestaw zapachowy
1 szt.
539,00 zł
369,00 zł
369,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Nr art.696569

Odkryj zestaw wody perfumowanej Sauvage Eau de Parfum (100 ml) ze sprayem w formacie podróżnym (10 ml) i zabierz ze sobą swój ulubiony zapach gdziekolwiek jesteś.
Łatwość w użyciu i elegancki, nowoczesny design sprayu  pozwala zabrać go wszędzie i stosować w dowolnym momencie. Może być ponownie napełniany w ciągu zaledwie kilku sekund z flakonu Sauvage Eau de Parfum.

Potężna świeżość Sauvage emanuje nowymi, zmysłowymi i tajemniczymi nutami na nowo interpretując kultową już kompozycję. Kalabryjska bergamotka, tak soczysta i porywająca jak zawsze, zaprasza nowe pikantne nuty, które dodają kompozycji pełni i zmysłowości. W wodzie perfumowanej Sauvage drzewno-ambrowy akord ambroxanu® otulają dymne akcenty absolutu wanilii z Papui Nowej Gwinei.

François Demachy, twórca zapachów Dior, czerpał inspirację do stworzenia tej niezwykłej kompozycji ze skąpanej w tajemniczym mroku pustyni, podczas magicznej godziny zmierzchu. Zmieszane z chłodem nocy gorące powietrze emanuje wtedy intensywnymi zapachami. W godzinie, gdy wilki wychodzą a niebo staje w ogniu, roztacza się nowa magia.

1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹