Wybrane produkty do -50%, dodatkowo na nieprzecenione produkty do zakupów powyżej 299zł odbierz rabat 21% z kodem:FIRST21Skopiuj kod01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Perfumy damskieRoses on Ice The Liquors

Woda perfumowana
50 ml
759,00 zł
1 518,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
250 ml
2 690,00 zł
1 076,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.716256

Inspiracja Kiliana Hennessy'ego:
Wprowadzając na rynek nową olfaktoryczną rodzinę, Kilian Hennessy poczuł, jako spadkobierca szanowanego francuskiego rodu wytwórców koniaku, że nadszedł już czas, aby oddać hołd zarówno swojemu dziedzictwu, jak też i własnej selekcji oszałamiających nut zapachowych, dzięki którym łatwiej jest przetrwać całą noc, aż do samego świtu. 
W ramach pracy nad pierwszym wspólnym projektem z perfumiarzem Franckiem Voelkl, Kilian Hennessy pragnął odtworzyć smak ulubionego drinka swojej żony, czyli “ginu z lodem” z odrobiną limonki..

Perfumy:
Czy ktoś reflektuje na nuty ginu destylowanego z dodatkiem róży i ogórka? Kompozycja Roses on Ice otwiera się akwatyczną świeżością ogórka i aromatycznym optymizmem jagód jałowca, które wspólnie tworzą zimne jak lód odczucia, stonowane następnie akordem zmysłowej róży stulistnej. Wyczuwane w nucie bazy drewno sandałowe i piżmo sprawiają, że osobowość perfum jest jednocześnie niezwykle głęboka i ostra, a wykorzystana ilość ginu wydaje się być idealna.
Nuty zapachowe:
Ogórek, Rose Juniper i Drewno sandałowe.

Kreator perfum:
Frank Voelk

50 ml
  • Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹