Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

SteamPodSteamPod 3.0 X Karl Lagerfeld

Prostownica
1 szt.
1 429,00 zł
1 429,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Produkt chwilowo niedostępny
Nr art.812262
PrzeznaczenieWłosy
Efektnadający kształt, wygładzający, utrwalający sprężystość, nadający objętość
Typ włosówwszystkie rodzaje włosów

Limitowana edycja prostownicy parowej SteamPod 3.0 to kombinacja stylu oraz ducha awangardy L'Oréal Professionnel i domu mody KARL LAGERFELD. Połączone francuskim dziedzictwem, te dwie kultowe marki zostały zainspirowane kwintesencją paryskiego stylu, słynącego z niewymuszonego szyku i zadziornego charakteru.

Innowacyjna prostownica parowa od L’Oréal Professionnel SteamPod 3.0 wykorzystuje bezpieczną technologię parową Steam Tech, pozwalając na wyprostowanie włosów nawet dwa razy szybciej niż przy użyciu zwykłej prostownicy*. Lekka konstrukcja sprawia, że stylizacja staje się niezwykle prosta. Dzięki długiemu, obrotowemu przewodowi zasilającemu SteamPod 3.0 jest wszechstronny – pozwala nie tylko na prostowanie, ale także na kręcenie loków i tworzenie naturalnych fal.

Model posiada wbudowany zbiornik na wodę, dzięki czemu jest wygodniejszy w użyciu (wydajność: do 192 m włosów – wody wystarczy na 1 użycie przy grubych i długich włosach lub na 2-3 użycia przy krótkich włosach). Para zapewnia wilgotność włosów, nie zabiera z nich wilgoci jak klasyczna prostownica, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza.

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA WŁOSÓW W JEDNYM URZĄDZENIU

  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹