Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Higiena IntymnaKubeczek menstruacyjny S / M / L

Pielęgnacja miejsc intymnych
1 szt.
165,49 zł
165,49 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.751664


Kubeczek menstruacyjny Genial Day® - głatki, elastyczny, o średniej miękkości kubeczek wielokrotnego użytku wykonany z hipoalergicznego, medycznego, nadającego się do recyklingu TPE (elastomer termoplastyczny). To nie jest silikonowy kubeczek!
Kubeczek jest wkładany do pochwy jak tampon, ale zamiast wchłaniać - zbiera krew menstruacyjną. Podczas korzystania z kubka go nie poczujesz, nie spowoduje dyskomfortu i nie poczujesz zapachu.
Jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazne dla środowiska narzędzie do menstruacji i świetna alternatywa dla podpasek i tamponów. Kubeczek menstruacyjny Genial Day® jest przeznaczony do obfitego i skąpego krwawienia. Może być w pochwie do 12 godzin w zależności od ilości krwawienia jednak musimy pamiętać o wypróżnianiu. Daje to pełną swobodę podczas uprawiania sportu lub podróżowania. Nawet podczas kąpieli kubeczek menstruacyjny jest doskonałym wyborem - woda nie dostaje się do niego.

Niezawodna jakość. Wykonany z najwyższej jakości materiału TPE produkowanego w Europie. Wyprodukowano w fabryce akredytowanej przez FDA (Food and Drug Administration, USA) w Hiszpanii. Kubeczek menstruacyjny Genial Day® jest certyfikowany jako wyrób medyczny przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Posiada certyfikat VEGAN.
“ZERO WASTE” kubeczek menstruacyjny Genial Day® - ekologiczny, wykonany z termoplastycznego elastomeru medycznego – odpornego, wiecznego, trwałego i nadającego się do recyklingu materiału. Wielokrotnego użytku.

Pełna ochrona przed przeciekaniem. Możesz podróżować, tańczyć, uprawiać sport, jogę, pływać. Kubeczek menstruacyjny będzie ci służył przez 2 do 5 lat.

Hipoalergiczny i bezpieczny. To nie jest silikonowy kubek, więc kobiety uczulone na silikon mogą używać kubka TPE, który jest hipoalergiczny i przetestowany klinicznie pod kątem wrażliwości skóry. Bez szkodliwych chemikaliów, bez ftalanów, lateksu, metali ciężkich.                                             
S - dla nastolatek i dziewcząt poniżej 18 roku życia, które nie rodziły. Jest również odpowiedni dla bardzo szczupłych kobiet, których miesiączka nie jest obfita i które nie rodziły dopochwowo.

Pojemność 17 ml
Średnica 40 mm
Długość całkowita 62 mm
Długość uchwytu 12 mm

M - zalecamy ten rozmiar kobietom z umiarkowaną miesiączką, które jeszcze nie rodziły. Rozmiar ten może być również stosowany przez kobiety, które rodziły, jeśli ich mięśnie pochwy nie są bardzo słabe. To jest najczęściej wybierany kubeczek menstruacyjny przez kobiet po porodzie jak i do.

Pojemność 25 ml
Średnica 43 mm
Długość całkowita 67 mm
Długość uchwytu 12 mm

L - zalecamy ten rozmiar kobietom z obfitą miesiączką, w wieku powyżej 25 lat, które urodziły pochwowo.

Pojemność 30 ml
Średnica 46 mm
Długość całkowita 66 mm
Długość uchwytu 12 mm

  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹