Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Więcej molekułMultipeptydowe serum zwiększające gęstość włosów

Serum do włosów
60 ml
82,00 zł
136,67 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Nowość, wkrótce w sprzedaży
Nr art.813030

W danym dniu wypada około 50 do 100 włosów. Jednak z powodu wzrostu nowych włosów zwykle pozostaje to niezauważone. Utrata gęstości włosów staje się zauważalna, gdy zachwiana jest równowaga między wzrostem a szybkością wypadania włosów. występują z powodu czynników wewnętrznych lub zewnętrznych.

Wielopeptydowe serum na gęstość włosów zostało stworzone, aby wspierać zdrowie włosów, aby wyglądały na grubsze, gęstsze, pełniejsze i zdrowsze. Technologie obecne w tej formule obejmują kompleks REDENSYL ™ (z ekstraktem z drewna Larix Europaea i ekstraktem z liści Camellia Sinensis), kompleks peptydów Procapil ™ (z Biotinoyl Tripeptide-1), kompleks peptydów CAPIXYL ™ (z Acetyl Tetrapeptide-3 i Trifolium Pratense Flower Extract) ), Kompleks BAICAPIL ™ (z ekstraktem z korzenia Scutellaria Baicalensis, ekstraktem z kiełków Triticum Vulgare i ekstraktem z zarodków glicyny soja), AnaGain ™ (ekstrakt z Pisum sativum) i wysoko rozpuszczalną kofeiną (1% netto kofeiny). Wszystkie te technologie są zawarte w ultralekkiej, zmiękczającej bazie, która zapewnia wydajne działanie. Łączne stężenie wagowe tych technologii w formule wynosi 21,15%.

(W tym opisie znajdują się odniesienia do znaków towarowych innych firm. REDENSYL ™ jest znakiem towarowym firmy Givaudan, Procapil ™ jest znakiem towarowym firmy Sederma Inc., CAPIXYL ™ jest znakiem towarowym firmy Lucas Meyer Cosmetics Canada Inc., BAICAPIL ™ jest znakiem towarowym Provital, SA i AnaGain ™ są znakami towarowymi firmy Mibelle Biochemistry. Ani DECIEM, ani The Ordinary nie są powiązane z właścicielami znaków towarowych.)

  • Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent