RABATY DO 50%! SPRAWDŹ ZAKŁADKĘ SALE

Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

DezodoratyCool & Care 6 in 1

Dezodorant w kulce
50 ml
15,99 zł
31,98 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 19,90 zł
Nr art.109646

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWA.

Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant adidas Cool & Care 6 in 1 zapewnia długotrwałą ochronę i pielęgnację, dzięki którym w każdej chwili będziesz czuć się świeżo. Wyjątkowa kombinacja zalet antyperspirantu w kulce została specjalnie opracowana w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności – od świeżości i ochrony przed nieprzyjemnym zapachem każdego dnia po 48h kontroli nad potem. Dzięki formule Cool & Care antyperspirant bez alkoholu absorbuje pot, zapewniając uczucie suchości nawet w trakcie intensywnej aktywności. Wzbogacono go również o silne składniki przeciwdziałające nieprzyjemnemu zapachowi i rozwojowi bakterii, które pomagają uniknąć niemiłego zapachu skóry, zwiększając w ten sposób pewność siebie. Dodatkowo formuła 6 w 1 minimalizuje pojawianie się białych i żółtych plam na ubraniach, a technologia Active Freshness zapewnia ożywczą, cytrusową świeżość zaraz po zastosowaniu produktu. Idealny dla aktywnych kobiet, które chcą czuć się pewnie i świeżo zarówno podczas treningu, jak i po nim.

Antyperspirant adidas Cool & Care 6 in 1 o pojemności 50 ml zapewnia ochronę do 48h dzięki swojemu działaniu:
1. Przeciw zapachowemu.
2. Likwidującemu pot.
3. Antybakteryjnemu.
4. Mocno odświeżającemu.
5. Przeciwdziałającemu białym smugom.
6. Zapobiegającemu żółtym plamom.

Formuła Cool & Care została opracowana we współpracy ze sportowcami, by pielęgnować skórę i zachować świeżość przez cały dzień.

•Innowacyjna formuła 6 w 1 antyperspirantu w kulce adidas
•Nawet 48h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i potem
•Formuła Cool & Dry opracowana z myślą o sportowcach zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i pielęgnować skórę po każdym zastosowaniu
•ochrona przed białymi śladami i żółtymi plamami
•zapewnia wyjątkową świeżość
•Dermatologicznie przebadana bezalkoholowa formuła utrzymuje odpowiednie pH skóry

  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów