Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

AkcesoriaSage + Oat Milk Candle

Świeca
175,00 zł
82,55 zł / 100 g
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.017025
Nadaje się domieszkanie
Przeznaczeniełazienka, salon

Świeca z szałwią i mlekiem owsianym tworzy przytulną atmosferę i otula rozgrzewającym aromatem niespotykanym w innych świeczkach szałwiowych. Zapal ją i przyjmij zaproszenie do kontaktu ze swoim wnętrzem – zrelaksuj się, daj zmysłom wytchnienie i ciesz się chwilą. Według Egipcjan oraz innych starożytnych cywilizacji szałwia miała świętą moc, a za sprawą kojącego, dymnego ciepła od tysięcy lat jest popularnym składnikiem herbat ziołowych. Słodki, subtelny zapach mleka owsianego uspokaja i odpręża umysł oraz ciało i jest niczym list miłosny pisany do Twojej duszy. Nigdy nie jest za późno, by rozpocząć dzień od nowa – zapal tę kojącą świecę, gdy tylko poczujesz, że chcesz się na chwilę zatrzymać i wyciszyć.
(Czas palenia: 65 godzin)

Szałwia + mleko owsiane

Charakterystyczna świeca Sage + Oat Milk o ciepłym i przyjaznym zapachu jest zaproszeniem do relaksu, odprężenia zmysłów i cieszenia się chwilą.

Zapach

Uznawana jako święta przez Egipcjan i inne starożytne cywilizacje, szałwia emanuje dymnym, uspokajającym ciepłem, które od tysięcy lat czyni ją podstawą herbat ziołowych.

1 / 2
The ingredients

Mleko owsiane koi i odpręża umysł oraz ciało swoim słodkim i subtelnym zapachem. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie dnia od nowa, więc zapal tę uspokajającą świecę szałwiową za każdym razem, gdy poczujeszcz potrzebe zresetowania się.

2 / 2

Affirmation

Świecę z pełną mocą

Ciepły, kojący zapach szałwii i mleka owsianego zachęca do resetowania, powrotu do wnętrza i połączenia się ze swoim prawdziwym ja, relaksując się i ciesząc chwilą.

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹