Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Dior AddictDior Addict
Balsam do ust

3.5 ml
4 342,57 zł / 100 ml
zawiera VAT
151,99 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.092682
Kolor011 Rose Gold
Właściwościnawilżający, pielęgnujący, ochronny
Przeznaczenieusta

Pierwszy balsam do ust Dior stworzony w 97% ze składników pochodzenia naturalnego**, który subtelnie ożywia naturalny kolor ust, nadając im wyjątkowy blask przez 6 godzin*** i nawilżając je przez 24h.*.

Nowa obudowa couture, unikalna formuła z naturalnych składników wzbogaconych olejkiem wiśniowym oraz odcienie pasujące do wszystkich odcieni skóry: podstawowy balsam do ust Dior Addict Lip Glow został stworzony na nowo, z jak zawsze zmysłową konsystencją dla ust, które są zarówno upiększone, jak i chronione przed wysuszeniem.

Dior Addict Lip Glow może być stosowany jako samodzielny balsam do ust lub jako podkład pod szminkę.

* Test instrumentalny na 11 osobach.
** Ilość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 i ISO 16128-2. Pozostałe składniki pomagają zoptymalizować sensoryczną atrakcyjność i integralność formuły w czasie.
*** Test instrumentalny na 20 kobietach.
**** At Dior. Dzięki technologii color reviver, balsam do ust Dior Addict Lip Glow reaguje z poziomem nawilżenia ust, aby ujawnić indywidualny kolor i subtelny połysk, aby natychmiast wzmocnić blask całej cery przez 6h.*.

Ten niezwykle zmysłowy balsam zapewnia maksymalny komfort i pielęgnację przez długi czas: usta są nawilżone przez 24h.**

* Test instrumentalny na 20 kobietach
** Test na 11 osobach Szczególnie zmysłowy, nowy Dior Addict Lip Glow jest pierwszym* balsamem do ust stworzonym w 97% ze składników pochodzenia naturalnego,** niezbędnych do stworzenia balsamu, który jest jednocześnie soczysty i gładki, komfortowy i odżywczy.

- Olejek wiśniowy pomaga odbudować i wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry ust w trakcie stosowania. Balsam zapewnia uczucie natychmiastowego komfortu.
- Olejek o składzie zbliżonym do lipidów występujących w skórze ust przyczynia się do komfortu ust, pomagając jednocześnie zachować nawilżenie i odżywiając wargi.
- Masło shea otula skórę w delikatny kokon.
- Woski słonecznikowy i ryżowy gwarantują sztyft o większej trwałości i łączą się ze skórą, uwalniając odpowiednią dawkę pielęgnacji ust.

* At Dior.
** Ilość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 i ISO 16128-2. Pozostałe składniki pomagają zoptymalizować zmysłową atrakcyjność formuły i jej integralność w czasie. Jeszcze bogatsza,* nowa** gama odcieni została zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby kobiet i mężczyzn w zależności od ich pragnień i odcienia skóry. Balsam do ust Dior Addict Lip Glow jest nadal nasycony w swoim rdzeniu technologią color reviver, która dostosowuje się do pH skóry ust każdej osoby, aby ujawnić indywidualny kolor i dostarczyć odpowiednią dawkę koloru, a także subtelny połysk.

Cera jest natychmiastowo rozświetlona i upiększona.

* Vs. poprzednia gama odcieni balsamu do ust Dior Addict Lip Glow.
** W Dior.

 

011 Rose Gold
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹