Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

GoBrush Mist - Hair Care
Prostownica

White
325,60 zł / 1 szt.
zawiera VAT
407,00 zł
325,60 zł
Oszczędzasz 20%
Produkt dostępnyDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.412472
Silk'n GoBrush Mist

Szczotka do stylizacji z parą wodną dla gładkich, zdrowych włosów

Zawsze chciałaś mieć idealnie proste włosy, które lśnią jak diament? W takim razie nadszedł czas, abyś poznała Silk'n GoBrush Mist! Ta innowacyjna szczotka do stylizacji prostych włosów łączy w sobie technologię prostownicy do włosów i podgrzewanej szczotki, zapewniając rozczesywanie i maksymalny kontakt z każdym pasmem!

- Szybko prostuje włosy, nie pozostawiając ich puszących się ani zniszczonych

- Technologia 3D Smoothing wykorzystuje parę, turmalin i jony, aby chronić i odżywiać włosy.

- Długotrwały rezultat dla wszystkich rodzajów włosów

- Ceramiczne płytki z powłoką turmalinową (37 x 90 mm) i wbudowana szczotka

- 23 temperatury: od 120 do 230oC (w odstępach co 5°C)

Co to jest Silk'n GoBrush Mist?

Silk'n GoBrush Mist to zupełnie nowa szczotka do stylizacji wyposażona w parę i technologię 3D Smoothing. Ten innowacyjny system parowy do prostych włosów łączy w sobie technologię prostownicy do włosów i podgrzewanej szczotki, zapewniając rozczesywanie i maksymalny kontakt z każdym pasmem! Dzięki 23 różnym ustawieniom temperatury i szerokim płytkom z powłoką turmalinową, szczotka do stylizacji Silk'n GoBrush Mist jest odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Szczotka do stylizacji jest również bardzo łatwa w użyciu. Dzięki poręcznemu ekranowi LCD można łatwo monitorować temperaturę podczas stylizacji włosów. Obrotowy przewód umożliwia łatwe dotarcie do każdego miejsca, a urządzenie jest wygodne w trzymaniu. Minimalny czas nagrzewania oznacza również, że nie musisz spędzać więcej czasu na układaniu włosów niż to konieczne. Dzięki Silk'n GoBrush Mist masz pewność, że Twoje włosy będą proste, jedwabiście miękkie i zdrowo wyglądające - każdego dnia lub kiedy tylko zechcesz!

Szczotka do stylizacji z technologią 3D Smoothing: prosta, szybka i bezpieczna! Szczotka do stylizacji Silk'n GoBrush Mist wykorzystuje technologię 3D Smoothing, czyli połączenie pary, turmalinu i jonów. Dzięki tej technologii można uzyskać pożądane, jedwabiste, proste włosy w sposób bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjrzyjmy się bliżej tej technologii, aby zrozumieć jej wyjątkowe zalety.

Technologia parowa

W przeciwieństwie do tradycyjnej prostownicy do włosów z płaskimi płytkami, szczotka do stylizacji Silk'n GoBrush Mist ma płytki z włosiem i generator pary. Para jest funkcją opcjonalną; można ją również wyłączyć i używać jak zwykłej prostownicy do włosów.

GoBrush Mist umożliwia uzyskanie prostej fryzury dzięki rozprowadzaniu ciepła na trzonie włosa za pomocą pary wodnej, która pochodzi z wody znajdującej się w zbiorniku, a nie tylko za pomocą podgrzewanych płytek. Prostowanie włosów za pomocą gorącej pary jest mniej szkodliwe dla włosów, ponieważ podczas tego procesu para dodaje im wilgoci i zapobiega przesuszeniu. W rezultacie GoBrush Mist jest znacznie bezpieczniejsza w użyciu, nawet w przypadku włosów poddawanych zabiegom lub zniszczonych. A dzięki technologii parowej GoBrush Mist pozostawia lśniące i zdrowo wyglądające, pozbawione puszenia się, błyszczące wykończenie. Rezultaty są jeszcze trwalsze w porównaniu z tradycyjną prostownicą, ponieważ para wodna sprawia, że włosy są bardziej odporne na wilgoć.

Powłoka turmalinowa i technologia jonowa Szczotka do stylizacji Silk'n GoBrush Mist ma ceramiczne płytki z supergładką powłoką turmalinową, dzięki czemu włosy nie będą się plątać ani niszczyć pod wpływem ciepła. Czy wiesz, że turmalin dostarcza 20 razy więcej jonów blokujących wilgoć niż jakikolwiek inny rodzaj płytek prostownicy? Suche lub zniszczone włosy zawierają jony dodatnie, a turmalin może je neutralizować, uwalniając jony ujemne, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i błyszczące. Turmalin chroni również naturalne olejki we włosach, ponieważ zatrzymuje wilgoć i zamyka mieszki włosowe w momencie kontaktu. Dzięki temu mgiełka GoBrush Mist pozostawia włosy proste i nie plączące się, a jednocześnie chroni je. Pożegnaj się z puszeniem się włosów i przywitaj zdrowo wyglądające włosy!

Ogrzewanie PTC

Ogrzewanie PTC to skrót od angielskiego terminu Positive Temperature Coefficient. Ten rodzaj ogrzewania zapewnia szybki i energooszczędny transfer ciepła, dzięki czemu Silk'n GoBrush Mist osiąga temperaturę 120oC w 40 sekund i 230oC w 3 minuty. Technologia ta zapewnia również szybkie schładzanie urządzenia, co zapobiega przegrzaniu i gwarantuje większe bezpieczeństwo. W rezultacie wydłuża to okres eksploatacji urządzenia.

Odpowiednia temperatura dla każdego rodzaju włosów

Silk'n GoBrush Mist ma 23 temperatury, od 120 do 230oC w odstępach co 5°C. Oznacza to, że prostownica może być używana do wszystkich rodzajów włosów. Włosy cienkie, zniszczone i poddawane zabiegom chemicznym najlepiej prostować w najniższej możliwej temperaturze, czyli między 120 a 160oC. Włosy normalne można prostować w temperaturze od 160 do 190oC. Jeśli masz grube, grube i/lub kręcone włosy, możesz ustawić temperaturę między 200 a 230°C.

Poręczna mata żaroodporna

Podczas stylizacji włosów można bezpiecznie oprzeć GoBrush Mist na poręcznej macie odpornej na ciepło (w zestawie). Mata jest również idealna do zabrania ze sobą na wakacje lub na wieczorne wyjście, gdy chcesz szybko wyprostować włosy. Rozpocznij więc sesję stylizacyjną z mgiełką GoBrush Mist i matą już teraz i uzyskaj gładką fryzurę divy, która utrzyma się przez cały dzień!
White
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹