Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

MicroPedi Wet & Dry (incl. wet & dry rollers, 4 cm)
Zestaw do pielęgnacji stóp

White/Green
185,99 zł / 1 szt.
zawiera VAT
185,99 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.057457
Silk’n MicroPedi Wet & Dry Usuwa odciski w ciągu kilku sekund Do użytku na sucho i na mokro

Stosowanie pumeksu albo metalowej tarki w połączeniu z kremami, balsamami czy maściami: ileż z tym zachodu! Teraz to już kwestia przeszłości. Jeśli Twoim problemem są odciski, teraz możesz pozbyć się zrogowaciałej skóry za pomocą jednego urządzenia. Odkryj Silk’n MicroPedi Wet & Dry. To elektroniczne urządzenie wykorzystuje rolki mikro-mineralne, które skutecznie usuwają odciski z Twoich stóp. W ciągu zaledwie kilku sekund zrogowaciała, twarda skóra staje się cudownie miękka. Poza tym to innowacyjne urządzenie może być stosowane zarówno na mokrej, jak i na suchej skórze, więc możesz go używać pod prysznicem i po kąpieli.

Silk’n MicroPedi Wet & Dry

· Elektroniczne urządzenie do usuwania odcisków na sucho i mokro.

· Wodoodporne: nadaje się do użycia pod prysznicem

· Bezpiecznie, łatwo i bezboleśnie usuwa odciski w ciągu kilku sekund

· Natychmiastowy efekt

· Gumowe paski zapewniają jeszcze lepszy uchwyt

· Liczba obrotów wynosi do 46 razy na sekundę

· Zawiera dwie wodoodporne rolki mikro-mineralne: średnio- oraz gruboziarnistą

· Dodatkowe rolki są sprzedawane oddzielnie

· Urządzenie zasilane bateriami (dołączone)

Usuwa odciski w ciągu kilku sekund Silk'n oferuje skuteczniejszy i szybszy sposób na usuwanie odcisków; taki, który pozostawia inne metody daleko w tyle. Odkryj, jak łatwe jest używanie Silk'n MicroPedi Wet & Dry. To podręczne urządzenie do usuwania odcisków zawiera rolki mikro-mineralne, które obracają się z prędkością do 46 obrotów na sekundę. W ciągu zaledwie chwili rolki bezboleśnie usuwają zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę piękną i cudownie miękką w dotyku.

Dla suchych i mokrych stóp Silk'n MicroPedi Wet & Dry został zaprojektowany w taki sposób, aby jego wodoodporna konstrukcja umożliwiała użycie go na suchych i mokrych stopach. Urządzenie zawiera wodoodporne rolki mikro-mineralne, które odróżniają je od innych produktów marki Silk'n, umożliwiając użycie MicroPedi Wet & Dry podczas prysznica i po kąpieli.

Zawiera dwie wodoodporne rolki mikro-mineralne Urządzenie Silk'n MicroPedi Wet & Dry jest standardowo wyposażone w dwie wodoodporne rolki mikro-mineralne: ciemnoszarą (średnioziarnistą) oraz czarną (gruboziarnistą). Nowe rolki są sprzedawane oddzielnie.

Urządzenie jest zasilane bateriami Ręczne usuwanie zrogowaciałego naskórka za pomocą pumeksu lub tarki do stóp jest bardzo czasochłonne, a efekty są znikome. Największą zaletą urządzenia Silk'n MicroPedi Wet & Dry jest fakt, że jest to urządzenie zasilane elektrycznie, a rolki mikro-mineralne, ścierające naskórek, obracają się o 360 stopni z prędkością do 46 razy na sekundę. Twoim jedynym zadaniem jest przesuwanie

urządzenia wzdłuż spodniej części stóp i cieszenie się domowym pedicurem. Urządzenie MicroPedi Wet & Dry jest zasilane dwiema bateriami AA.
White/Green
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹