Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

The LiquorsApple Brandy On The Rocks The Liquors
Woda perfumowana

50 ml
1 970,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
985,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
+ prezent gratis
Nr art.238760
Zapachowocowe, drzewne
Nuta głowyBergamotka
Nuta bazyDrewno cedrowe
prezent naurodziny, podziękowanie
Inspiracja: Zainspirowany Nowym Jorkiem, KILIAN PARIS przedstawia swój nowy dodatek do rodziny zapachów Liquors: Apple Brandy on the Rocks, olfaktywną ścieżkę dźwiękową do nadchodzącego wyzwolenia nocnego życia. Apple Brandy powstał we współpracy z perfumiarką Sidonie Lancesseur na otwarcie nowojorskiego oddziału KILIAN PARIS osiem lat temu. Zapach powraca z oryginalnym rdzeniem w postaci jabłkowej brandy, ale tym razem z dodatkowym podnoszącym na duchu akordem "on the rocks", charakterystycznym dla KILIAN PARIS, wkomponowanym w otwarcie, aby stworzyć lodowatą, alkoholową rozkosz wyrażającą unikalny charakter KILIAN PARIS. Akord ten, będący mieszanką bergamotki, jabłkowej brandy i kardamonu, ochładza oryginał, dodając mu emocji i nowoczesności.

Świeże otwarcie Apple Brandy on the Rocks rozwija się w kierunku głównej osobowości perfum: charakterystycznego akordu jabłkowej brandy, w którym rześka owocowa mieszanka harmonizuje z brandy - odtworzoną przy użyciu nut rumu dla aspektu alkoholowego, mchu i wanilii. Na bazie drzewa cedrowego i ambroksanu zapach przenosi wyrafinowanie w noc. Ujmuje ciągłą reinkarnację i niepodważalną elegancję "Wielkiego Jabłka" - zwłaszcza jego legendarnego życia nocnego.

Nuty zapachowe: Bergamotka, Jabłkowa brandy i Kardamon
Rodzina olfaktoryczna: Likiery
Perfumiarz: Sidonie Lancesseur

MARKA KILIAN
Kilian Hennessy, urodzony w jednej z najznakomitszych francuskich dynastii zajmujących się produkcją szlachetnych trunków, przenosi wrażliwość i wizję odziedziczoną po przodkach na grunt perfum. Kultura dążenia do najwyższego luksusu i jego śmiałe podejście do łamania zasad definiują markę sygnowaną jego nazwiskiem - KILIAN PARIS.
50 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹