Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Hubislab Derma Regener K Solution
Tonik

120 ml
148,99 zł
124,16 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.378275
PrzeznaczenieTwarz

Kojący toner do twarzy 120 ml
- Prawdziwe ukojenie dla wrażliwej skóry.
- Składniki produktu wzmacniają naczynia włosowate oraz stymulują cytokiny o działaniu kojącym i rewitalizującym.
- Toner przywraca komfort skórze, nie powodując podrażnień.
- Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
- Odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
WŁAŚCIWOŚCI
[Prawdziwie kojący toner dla wyjątkowo wrażliwej skóry] Opracowany w celu wzmocnienia i odbudowy struktury skóry, szczególnie gdy dochodzi do rozszerzenia naczyń włosowatych i zaczerwienienia skóry po zabiegu.
[Rewitalizuje i nawilża skórę] Toner zawiera składniki odżywcze, które natychmiast wchłaniają się w skórę. Wzmacniają naczynia włosowate oraz stymulują cytokiny o działaniu kojącym i rewitalizującym. Arginina i ekstrakt z portulaki pospolitej dostarczają składników, które poprawiają zdrowie skóry.

AKTYWNE SKŁADNIKI
[Ekstrakt z portulaki pospolitej] Nawilża, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie; koi skórę wrażliwą oraz skłonną do alergii.
[Arginina] Aminokwas wchodzący w skład białek budulcowych.
[Hialuronian sodu] Naturalny składnik zdolny do wiązania dużej ilości wody. Wygładza i nawilża skórę, szczególnie po zabiegu laserowym.

O MARCE
HUBISLAB to profesjonalna marka zajmująca się badaniem procesów biologicznych w skórze. Nadrzędnym celem jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.

- Marka nieustannie wprowadza innowacyjne składniki, które są korzystne dla skóry i mogą przenikać do warstwy skóry właściwej.
- Zawsze dąży do tworzenia produktów, które są lepsze od poprzedniej wersji, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.
- Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi HUBISLAB wprowadza nowe produkty o najwyższej skuteczności i jakości.
- Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt.

Unikalny proces powstawania produktów HUBISLAB bazuje na MITT (technologia wewnątrzkomórkowej transdukcji makrocząsteczek), wykorzystując wiedzę o procesach zachodzących w skórze oraz przeprowadzanych testach klinicznych. Produkty HUBISLAB są tak zaprojektowane, aby dostarczać aktywne składniki w głąb skóry i maksymalizować ich działanie.

Linia Derma Regener to preparaty stworzone w celu odbudowy i ochrony skóry poddanej profesjonalnej pielęgnacji i zabiegom dermatologicznym. Ich formuły zostały specjalnie opracowane, aby wzmocnić i zabezpieczyć skórę w jej głębszych warstwach przed zabiegiem oraz łagodzić i regenerować skórę po zabiegu.
- Wspomaga szybką regenerację po zabiegach laserowych i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, powstawaniu przebarwień i blizn; skóra wygląda na zdrowszą i odmłodzoną.
- Pomaga skórze odzyskać optymalny poziom nawilżenia i odbudowuje uszkodzoną barierę skórną, prowadząc do uzyskania zdrowo wyglądającej skóry.
- Przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry, wzmacniając jej barierę ochronną.


 

120 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹