Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Hubislab Moisture Max Aqua Mist
Spray do twarzy

120 ml
98,99 zł
82,49 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.378267

Nawilżający toner w mgiełce do twarzy 120 ml
- Zatrzymuje wilgoć w skórze.
- Zwiększa liczbę cząsteczek kwasu hialuronowego oraz Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF) w naskórku.
- Działa ochronnie; zwiększa elastyczność skóry.
- Koi i regeneruje uszkodzoną skórę.
- Może być stosowany do utrwalania makijażu lub odświeżenia cery w ciągu dnia.
WŁAŚCIWOŚCI
[Silne nawilżenie skóry z NMF] Zawiera naturalne składniki nawilżające, takie jak poliglutaminoamid, ekstrakt z alg i betaina, aby zatrzymać wilgoć w skórze. Jest bogaty w minerały, polisacharydy, witaminy i aminokwasy, które chronią skórę i zwiększają jej elastyczność.

AKTYWNE SKŁADNIKI
[Hyaluronic Acid Matrix (hialuronian sodu, hydrolizowany kwas hialuronowy, acetylowany hialuronian sodu)] Indukuje aktywację komórek skóry, aby przyspieszyć regenerację i szybko ukoić skórę, gdy występują rany lub oparzenia.
[Sodium PCA] Naturalny składnik nawilżający, który wyłapuje wilgoć z powietrza w celu zwiększenia zdolności nawilżania. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji poprzez kontrolowanie nawilżenia.
[Xylitol (ksylityloglukozyd, anhydroksylitol, ksylitol, woda, glukoza)] Składnik posiada międzynarodowy patent. Stanowi połączenie 3 nawilżających substancji: ksylityloglukozyd, anhydroksylitol, ksylitol. Zwiększa koncentrację akwaporyny 3 i ceramidów w naskórku, aby wspomóc syntezę głównych białek warstwy naskórkowej. Znakomicie nawilża, powodując wzrost ilości cząsteczek kwasu hialuronowego i NMF w warstwie skóry właściwej. Widoczna poprawa wyglądu skóry przez 24 godziny

O MARCE
HUBISLAB to profesjonalna marka zajmująca się badaniem procesów biologicznych w skórze. Nadrzędnym celem jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.

- Marka nieustannie wprowadza innowacyjne składniki, które są korzystne dla skóry i mogą przenikać do warstwy skóry właściwej.
- Zawsze dąży do tworzenia produktów, które są lepsze od poprzedniej wersji, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.
- Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi HUBISLAB wprowadza nowe produkty o najwyższej skuteczności i jakości.
- Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt.

Unikalny proces powstawania produktów HUBISLAB bazuje na MITT (technologia wewnątrzkomórkowej transdukcji makrocząsteczek), wykorzystując wiedzę o procesach zachodzących w skórze oraz przeprowadzanych testach klinicznych. Produkty HUBISLAB są tak zaprojektowane, aby dostarczać aktywne składniki w głąb skóry i maksymalizować ich działanie.

Linia Moisture Max zapewnia długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry poprzez 3-stopniowy system (nawilżenie, odżywienie, ochrona). Nie tylko przywraca prawidłowy poziom nawilżenia, ale także odżywia i chroni suchą, szorstką skórę.

120 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹