Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Moisture Max Hydro Moisturizer
Krem do twarzy

120 ml
128,99 zł
107,49 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.378274

Lekki balsam nawilżający do twarzy 120 ml
- Doskonale nawilża i wygładza skórę.
- Utrzymuje nawilżenie suchej skóry przez długi czas.
- Szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.
- Posiada płynną konsystencję niczym emulsja, dlatego nadaje się nawet dla tych, którzy nie lubią używać balsamu z powodu jego lepkości bądź cięższej konsystencji.
WŁAŚCIWOŚCI
[Niekończące się nawilżenie] Najlepszy nawilżający lotion, który szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Skóra staje się coraz bardziej nawilżona w miarę upływu czasu.
[Kwas hialuronowy] Doskonale nawilża i wygładza skórę. Utrzymuje nawilżenie suchej skóry przez długi czas.
[Wodna konsystencja kremu] Posiada płynną konsystencję niczym emulsja, dzięki czemu szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Nadaje się nawet dla tych, którzy nie lubią używać balsamu z powodu jego lepkości bądź cięższej konsystencji.  

AKTYWNE SKŁADNIKI
[Ekstrakt z Myrothamnus Flabellifolia] Rośnie pośród południowo-afrykańskich skał; roślina niezwykle odporna na brak wody, z powodzeniem stosowana jako składnik nawilżający.
[AQUAXYL] Powstały z połączenia składników posiadających międzynarodowy patent: Ksylityloglukozyd, Anhydroksylitol, Ksylitol. Zwiększa stężenie akwaporyny 3 w naskórku i promuje syntezę ceramidów.
[TRIPLE HA] Kombinacja 3 rodzajów kwasu hialuronowego (hialuronian sodu, hydrolizowany kwas hialuronowy, acetylowany hialuronian sodu); zapewnia doskonałe nawilżenie skóry.
[Hydrolizowany kolagen] Rodzaj kolagenu morskiego pozyskiwanego z ryb obfitujących w aminokwasy. Wysoce tolerowany przez skórę, doskonale się wchłania. Pomaga nawilżyć i ożywić skórę, aby zachować jej prawidłowe funkcjonowanie.

O MARCE
HUBISLAB to profesjonalna marka zajmująca się badaniem procesów biologicznych w skórze. Nadrzędnym celem jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.

- Marka nieustannie wprowadza innowacyjne składniki, które są korzystne dla skóry i mogą przenikać do warstwy skóry właściwej.
- Zawsze dąży do tworzenia produktów, które są lepsze od poprzedniej wersji, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.
- Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi HUBISLAB wprowadza nowe produkty o najwyższej skuteczności i jakości.
- Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt.

Unikalny proces powstawania produktów HUBISLAB bazuje na MITT (technologia wewnątrzkomórkowej transdukcji makrocząsteczek), wykorzystując wiedzę o procesach zachodzących w skórze oraz przeprowadzanych testach klinicznych. Produkty HUBISLAB są tak zaprojektowane, aby dostarczać aktywne składniki w głąb skóry i maksymalizować ich działanie.

Linia Moisture Max zapewnia długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry poprzez 3-stopniowy system (nawilżenie, odżywienie, ochrona). Nie tylko przywraca prawidłowy poziom nawilżenia, ale także odżywia i chroni suchą, szorstką skórę.

120 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹