Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Premium Active Botol Ampoule
Serum

30 ml
168,99 zł
563,30 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.378278

Przeciwstarzeniowa ampułka do twarzy 30 ml
- Zawiera składnik otrzymywany z botuliny - substancję podobną do botoksu, która skutecznie koryguje zmarszczki po podaniu na skórę.
- Wysoka zawartość kwasu hialuronowego zapewnia silne nawilżenie skóry.
- Składniki o działaniu kojącym łagodzą podrażnienia skóry i przyspieszają regenerację.
- 4 rodzaje peptydów również wspomagają proces regeneracji skóry i przywracają jej elastyczność.
- Ampułka zapewnia widoczną redukcję zmarszczek po 4 tygodniach stosowania.
WŁAŚCIWOŚCI
[Rodzaj botoxu do nakładania bezpośrednio na skórę] Produkt zawiera składnik otrzymywany z botuliny, substancję podobną do botoksu, która skutecznie koryguje zmarszczki po podaniu na skórę.
[Hialuronowa baza] Wysoka zawartość kwasu hialuronowego zapewnia silne nawilżenie skóry.
[Wykazuje efekt korekcji zmarszczek] Widoczna redukcja zmarszczek po 4 tygodniach stosowania.

AKTYWNE SKŁADNIKI
[Składniki kojące skórę (ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, madekasozyd, azjatykozyd)] Łagodzą podrażnienia skóry i przyspieszają jej regenerację.
[4 peptydy] Produkt zawiera heksapeptyd acetylowy, TGF, IGF i FGF, które wspomagają proces regeneracji skóry i przywracają jej elastyczność.

O MARCE
HUBISLAB to profesjonalna marka zajmująca się badaniem procesów biologicznych w skórze. Nadrzędnym celem jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.

- Marka nieustannie wprowadza innowacyjne składniki, które są korzystne dla skóry i mogą przenikać do warstwy skóry właściwej.
- Zawsze dąży do tworzenia produktów, które są lepsze od poprzedniej wersji, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.
- Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi HUBISLAB wprowadza nowe produkty o najwyższej skuteczności i jakości.
- Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt.

Unikalny proces powstawania produktów HUBISLAB bazuje na MITT (technologia wewnątrzkomórkowej transdukcji makrocząsteczek), wykorzystując wiedzę o procesach zachodzących w skórze oraz przeprowadzanych testach klinicznych. Produkty HUBISLAB są tak zaprojektowane, aby dostarczać aktywne składniki w głąb skóry i maksymalizować ich działanie.

Linia Premium Active przeznaczona jest do pielęgnacji skóry, która traci jędrność z powodu stresu oraz negatywnego wpływu środowiska zewnętrznego. Wpływa na poprawę elastyczności skóry, napina ją i głęboko odżywia, by przywrócić jędrność. 

30 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹