Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Premium Active Eternal Eye & Face Cream
Krem do twarzy

40 g
194,00 zł
164,90 zł
412,25 zł / 100 g
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.378280

Przeciwstarzeniowy krem do twarzy 40 g
Zawiera pięć opatentowanych składników, które:
- pomagają w redukcji zmarszczek,
- niwelują szorstkość skóry,
- wzmacniają barierę ochronną skóry,
- zapewniają głębokie nawilżenie i efekt liftingujący.
WŁAŚCIWOŚCI
[Zawiera ponad 60% Botalixu] Jest to połączenie opatentowanego składnika otrzymywanego z botuliny i bioprzeciwutleniaczy (haematococcus, deinococcus ferment extract filtrate, morski polyphenol).
[Pięć opatentowanych składników] BL Fill-UP, AQUAXYL, COS-VCE, Acemella Oleacea Extract, MultiEX BSASM Plus. Składniki te pomagają w redukcji zmarszczek, niwelują szorstkość skóry, wzmacniają barierę ochronną skóry oraz zapewniają głębokie nawilżenie i efekt liftingujący.

AKTYWNE SKŁADNIKI
[Składnik otrzymywany z botuliny] Składnik podobny do botoksu, który skutecznie redukuje zmarszczki.
[Deinococcus Ferment Extract Filtrate] Mikroorganizm ektopowy, który posiada zdolność do przetrwania w ekstremalnych warunkach. Wykazuje silne działanie przeciwutleniające.

O MARCE
HUBISLAB to profesjonalna marka zajmująca się badaniem procesów biologicznych w skórze. Nadrzędnym celem jest utrzymanie zdrowej i pięknej skóry przez całe życie.
- Marka nieustannie wprowadza innowacyjne składniki, które są korzystne dla skóry i mogą przenikać do warstwy skóry właściwej.
- Zawsze dąży do tworzenia produktów, które są lepsze od poprzedniej wersji, poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii.
- Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi HUBISLAB wprowadza nowe produkty o najwyższej skuteczności i jakości.
- Produkty HUBISLAB są doskonalone zgodnie z najnowszymi badaniami, aby stale poprawiać kondycję skóry, dając długotrwały efekt.

Unikalny proces powstawania produktów HUBISLAB bazuje na MITT (technologia wewnątrzkomórkowej transdukcji makrocząsteczek), wykorzystując wiedzę o procesach zachodzących w skórze oraz przeprowadzanych testach klinicznych. Produkty HUBISLAB są tak zaprojektowane, aby dostarczać aktywne składniki w głąb skóry i maksymalizować ich działanie.

Linia Premium Active przeznaczona jest do pielęgnacji skóry, która traci jędrność z powodu stresu oraz negatywnego wpływu środowiska zewnętrznego. Wpływa na poprawę elastyczności skóry, napina ją i głęboko odżywia, by przywrócić jędrność. 

40 g
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹