Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

LadyShave Wet&Dry - Hair Removal
Akcesoria do depilacji

White
158,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
158,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.308255
Silk'n LadyShave Wet&Dry

Golarka elektryczna do skóry mokrej i suchej

Silk'n LadyShave Wet&Dry to idealne rozwiązanie do usuwania niepożądanych włosów z ciała w szybki i wygodny sposób. Dzięki tej bezprzewodowej golarce możesz w krótkim czasie uzyskać cudownie gładką skórę, niezależnie od tego, czy golisz się na mokro czy na sucho!

Wodoodporna golarka dla pań, do użytku pod prysznicem i w wannie

Regulowana prędkość zapewnia optymalne rezultaty

Czas pracy bezprzewodowej do 75 minut

Z dołączoną nasadką trymera (długość cięcia 0,3 mm)

2 baterie AAA w zestawie

Co to jest Silk'n LadyShave Wet&Dry?

Silk'n LadyShave Wet&Dry to golarka elektryczna opracowana specjalnie do szybkiego usuwania włosów z ciała. Możesz golić się blisko skóry, nie pomijając ani jednego włoska i bez ryzyka zacięcia skóry. Nasadka zapewnia możliwość doskonałego przycinania włosów. Ponieważ golarka Silk'n LadyShave Wet&Dry jest całkowicie wodoodporna, można jej bezpiecznie używać również pod prysznicem lub w wannie. Bardzo wygodne!

Do całego ciała

Silk'n LadyShave Wet&Dry jest odpowiednia do golenia pach, ramion, nóg i linii bikini. Dwie diody LED wyraźnie wskazują, która z dwóch prędkości jest używana. Czerwone światło to wskaźnik niskiej prędkości, idealny do bardziej wrażliwych części ciała, takich jak pachy i linia bikini. Niebieskie światło to wskaźnik wysokiej prędkości, który jest odpowiedni na przykład do golenia nóg.

Silk'n LadyShave do golenia na mokro i sucho

Niezależnie od tego, czy wolisz golenie na mokro, czy na sucho, metoda golenia Silk'n LadyShave jest taka sama w obu przypadkach. Naciągnij skórę i naciśnij przycisk włączania/wyłączania. Trzymaj golarkę pod kątem 90° do skóry i gol się powoli, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Po zakończeniu golenia nałóż na skórę trochę balsamu do ciała.
White
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹