Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0
Prostownica

1 szt.
1 609,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
1 705,00 zł
1 609,00 zł
Oszczędzasz 5%
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.303185

Marki L'Oréal Professionnel Paris i Barbie połączyły dziewczęcą fantazję i paryski szyk, by stworzyć edycję limitowaną prostownicy parowej SteamPod 3.0. To smukła forma w duchu L'Oréal Professionnel Paris i różowy odcień nawiązujący do stylu Barbie. ​

 

​Technologia pary wodnej to sposób na zjawiskową, trwałą i bezpieczną stylizację włosów. Włosy są miękkie, wyglądają naturalnie, a kolor jest pod ochroną. Para zapewnia idealną wilgotność stylizowanej fryzurze, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet w trudnych warunkach pogodowych.

 

Dzięki parze stylizacja jest łatwa i szybka – włosy uzyskują gładki wygląd i pożądany kształt. Rotacyjny kabel zapewnia bezproblemową stylizację włosów. Podwójna technologia płytek - powłoka o wysokiej odporności i struktura płytek umożliwia płynne ruchy z odpowiednim naciskiem na włosy. SteamPod 3.0 posiada zintegrowany zbiornik na wodę destylowaną (wydajność: do 192 m włosów - wody destylowanej wystarcza na 1 użycie przy grubych i długich włosach lub na 2-3 użycia przy krótkich włosach). SteamPod 3.0 zawiera również wbudowany grzebień dla uzyskania jednolitych rezultatów.

1 szt.

Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0

Edycja limitowana

Zachwycające rezultaty

2x gładsze włosy*

Dzięki parze wodnej włosy są gładkie, miękkie i wyglądają naturalnie. Para zapewnia idealną wilgotność stylizowanej fryzurze, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Ekspresowa stylizacja

2x szybciej*

Dzięki parze stylizacja jest łatwa i szybka – włosy uzyskują gładki wygląd i pożądany kształt. Rotacyjny kabel zapewnia bezproblemową stylizację włosów.

Pielęgnacja włosów

91% mniej uszkodzeń włosów**

SteamPod 3.0, oprócz stylizacji, wypielęgnuje włosy dzięki kosmetykom SteamPod. Ich skład, bogaty w keratynę, która aktywuje się dzięki parze, wpływa na dogłębne odżywianie włosów i nadaje im blasku. SteamPod 3.0 posiada 3 opcje ustawień ciepła od 180°C do 210°C.p;

Barbie x SteamPod 3.0
Wymarzona współpraca

Marki L'Oréal Professionnel Paris i Barbie połączyły dziewczęcą fantazję i paryski szyk, by stworzyć edycję limitowaną prostownicy parowej SteamPod 3.0. To smukła forma w duchu L'Oréal Professionnel Paris i różowy odcień nawiązujący do stylu Barbie. .

​Technologia pary wodnej to sposób na zjawiskową, trwałą i bezpieczną stylizację włosów. Włosy są miękkie, wyglądają naturalnie, a kolor jest pod ochroną. SteamPod 3.0 to rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów i typów stylizacji: loków i fal lub idealnie gładkich włosów.

Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0

Pielęgnacja i stylizacja włosów w jednym urządzeniu

 * Test
instrumentalny, w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary
wodnej i grzebienia. 

** Test instrumentalny
po 15 użyciach w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary
wodnej i grzebienia.  

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹