Darmowa dostawa od 149zł lub z Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Multiwitaminy & MinerałyFormuła VM-PRIME
Suplement diety

60 tabletek
76,00 zł / 1 szt.

zawiera VAT
Cena regularna95,00 zł -20%
76,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką95,00 zł -20%
Produkt chwilowo niedostępnyDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Z przyjemnością wyślemy Ci e-mail, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Nr art.441576

Jednym z celów optymalnego odżywienia osób starszych jest utrzymanie odpowiedniego poziomu spożycia składników odżywczych.

Zmiany funkcjonalności organizmu osób starszych obejmują zmiany biochemiczne i biologiczne organizmu, które mogą ograniczać przyswajanie składników odżywczych. Przykłady zmian funkcjonalności to między innymi obniżona kwasowość żołądka lub mniejsze wydzielanie kwasu żołądkowego, co prowadzi do słabszego przyswajania witaminy B12.*

Dlatego też istotne jest zrozumienie związku pomiędzy starzeniem się a stanem odżywienia, jeżeli chcemy zapewnić osobom starszym optymalny poziom witamin i minerałów. Mając to na uwadze Solgar postanowił zaoferować unikalną kompozycję witamin i minerałów, dostosowaną do potrzeb osób starszych. W oparciu o formułę VM-75 zwiększono poziom wybranych witamin i minerałów, aby dostosować preparat do specyficznych potrzeb.

Wodne pokrycie proszkowe tabletek zwiększające gładkość ich powierzchni przyczynia się do łatwiejszego zażywania preparatu.

* Oncotarget. 2015 Jun 10;6(16):13858-98.

INFORMACJE DODATKOWE
Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: pszenicy, produktów mlecznych, drożdży, aromatów, barwników.

Badania produktu
Produkt przebadany przez niezależne laboratorium pod kątem bezpieczeństwa dla zdrowia i zgodności z deklaracją na etykiecie [pobierz].
Badanie potwierdzające brak glutenu.

60 tabletek
W naszym serwisie publikujemy:
 • opinie zweryfikowane czyli opinie pozostawione przez naszych zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu opiniowanego produktu na stronie douglas.pl or.az
 • opinie niezweryfikowane, które obejmują wszystkie inne opinie (w tym również opinie testerskie i opinie partnerskie).
 • Publikujemy zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Więcej szczegółów dotyczących zamieszczania opinii w naszym serwisie, w tym w szczególności weryfikacji tych opinii, znajdziesz w Regulaminie Opinii dostępnym tutaj.
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa wszystkich zamówień¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹