Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Private CollectionSavage Garden Fragrance Sticks - luksusowe patyczki zpachowe do domu
Zapach do pomieszczeń

450 ml
50,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
225,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.1082229
prezent naurodziny, podziękowanie

Ciesz się stymulującym i rozgrzewającym wpływem tych luksusowych patyczków zapachowych z naszej prywatnej kolekcji. Oparty na zielonych nutach wetywerii i świeżej cytryny oraz nasycony ziołową, uspokajającą szałwią muszkatołową zapach zamknięty w pięknie zaprojektowanej szklanej butelce to stylowy sposób na wypełnienie domu zapachem. Patyczki zapachowe dają cudowny, subtelny zapach bez odwracania ich. Jeśli jednak wolisz silniejsze zapachy, możesz odwracać patyczki zgodnie z własnymi preferencjami. Ciesz się elegancką i wyjątkową atmosferą przez nawet 5 miesięcy. Aby wzmocnić efekt zapachowy, połącz patyczki zapachowe z pasującą świecą.

Włóż 14 załączonych patyczków do butelki z zapachem, aby wchłonęły olejek. Pozwól patyczkom naturalnie wypełnić pokój zapachem. Patyczki zapachowe sprawiają, że olejek ciągle odparowuje, tworząc subtelny i piękny zapach. Następnie umyj ręce wodą z mydłem. Wykorzystaj ponownie luksusowe pudełko do przechowywania pamiątek.

Uwaga: częste odwracanie patyczków powoduje szybsze zużycie olejku.
Nasza rada: Nie należy stosować wszystkich załączonych patyczków zapachowych w przypadku mniejszych pomieszczeń lub aby olejek wystarczył na dłużej.

450 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹