Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Sacred Wood With Clutch
Perfumy

50 ml
2 920,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
1 460,00 zł
Produkt dostępny onlineDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.1049889

Inspiracja: Sacred Wood by KILIAN PARIS przywołuje mityczną stronę aromatycznego drewna wiodącego na Wschód, oddając cześć zarówno zmysłowym przyjemnościom natury poprzez sztukę perfum, jak i jednemu z najbardziej pożądanych - i zakazanych - składników perfum na świecie: drzewu sandałowemu z Mysore w Indiach.

Zapach odtwarza niesamowitą złożoność tego surowca, kreśląc olfaktoryczną pętlę wokół jego korzennych, drzewnych i mlecznych aspektów, co czyni go kultowym składnikiem współczesnej perfumerii i starożytnych wschodnich rytuałów. Zapach rozpoczyna się Absolutem Nasion Ambrette i Olejem z Nasion Marchewki, które dodają odrobinę ziemi i przypraw, a następnie rozwija się w głęboki akord drzewa sandałowego: Olejek Amyris, potężna drzewna nuta łączy się z drzewem cedrowym. Olejek z mirry i balsamu Copahu dodają ciepła i balsamicznego aspektu, opary słodowego mleka unoszą zmysły jak kadzidło

Nuty zapachowe: Amyris, Drzewo Sandałowe, Tolu & Balsam Copahu
Rodzina olfaktoryczna: Cellars, czyli las w każdej postaci - od drzewa sandałowego do drzewa cedrowego, od paczuli po wetiwerię - ale zawsze wzbogacony nutami charakterystycznymi dla marki Kilian: rum, kawa, kakao, koniak, whisky, nawiązującymi do dziedzictwa Kiliana Hennessy’ego.
Perfumiarz: Calice Becker

MARKA KILIAN
Kilian Hennessy, urodzony w jednej z najznakomitszych francuskich dynastii zajmujących się produkcją szlachetnych trunków, przenosi wrażliwość i wizję odziedziczoną po przodkach na grunt perfum. Kultura dążenia do najwyższego luksusu i jego śmiałe podejście do łamania zasad definiują markę sygnowaną jego nazwiskiem - KILIAN PARIS.

50 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹