Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Tylko w Aplikacji! Odbierz rabat 20% do zakupów za min.199zł + prezent powyżej 299zł z kodem:OCTAPPSkopiuj kod

Style
Prostownica

1 szt.
1 626,74 zł
584,71 zł
584,71 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.M1046268
Naturalne loki to atrakcyjny widok, ale wielu użytkowników chce, by włosy wyglądały gładko, aby zrealizować najnowsze pomysły na fryzurę. Jako międzynarodowa marka produktów do pielęgnacji i kosmetyków do włosów, Wella dysponuje odpowiednią technologią fryzjerską, która pozwala delikatnie wygładzić kręcone włosy. Prostownica Edition Style to poręczne i łatwe w użyciu urządzenie, które może być używane w domu i w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Uzupełnione o suszarki do włosów i inną technologię fryzjerską od Wella, kompletne wyposażenie Twojej łazienki lub salonu jest szczególnie łatwe, do czego zachęca również nasz sklep internetowy, oferując atrakcyjne warunki zamówienia.

Prostuj włosy za pomocą wysokiej jakości sprzętu od Wella

Prostownica do włosów Style jest częścią kolekcji Professionals od Wella i tym samym wskazuje jej przydatność do codziennej pracy w salonach fryzjerskich na całym świecie. Długi i poręczny kształt prostownicy zapewnia bezpieczne użytkowanie, a powierzchnia grzewcza prostownicy jest delikatna dla każdego włosa. Oparta na nowoczesnej technologii, nie ma potrzeby bać się spalenia włosów podczas profesjonalnego użytkowania, aby stać się atrakcyjnym okiem na starość. Prostownica Style jest również bardzo łatwa w użyciu za pomocą zaledwie kilku przycisków, czego szczególną zaletą jest stopniowa regulacja temperatury, która umożliwia indywidualne dopasowanie do danego rodzaju włosów.

Łatwiejsza stylizacja i kosmetyki dzięki wysokiej jakości produktom firmy Wella

Nowoczesna technologia fryzjerska jest coraz częściej wykorzystywana również w prywatnych łazienkach do realizacji niepowtarzalnych stylizacji bez konieczności wizyty w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dzięki Styl i innym technologiom fryzjerskim z serii Wellas jest to łatwe i bezpieczne oraz zachęca do tworzenia ekscytujących fryzur. Inne artykuły związane z pielęgnacją włosów i kosmetykami również znajdują się w bogatej ofercie od Wella; pełną ofertę można poznać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Oprócz klasycznej prostownicy znajdziesz także inne techniczne produkty, takie jak maszynki do golenia lub suszarki, dzięki którym możesz w pełni realizować swój własny styl.

Nr WEEE DE42465433
1 Stk.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹