Nie szukaj prezentu na ostatnią chwilę! Odbierz rabat 20% i prezent niespodziankę do zamówień za min. 249zł z kodem:FINAL20Skopiuj kod01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

ProduktyCurve Tong Soft Curl

Przyrządy do stylizacji
1 szt.
888,21 zł
851,95 zł
851,95 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.M1613397
Lokówka ghd curve® soft curl tong jest idealna do kreacji naturalnie opadających, miękkich fal i pomaga nadać objętość u nasady włosów. Duża lokówka o średnicy 32mm ze sprężynującym klipsem nadaje objętość u nasady włosów oraz tworzy naturalnie opadające, miękkie fale na dłuższych włosach.

Ochronna, chłodna końcówka umożliwia przytrzymanie włosów podczas kręcenia loków, a wbudowany stojak bezpieczeństwa pozwala na bezpieczne odstawienie lokówki podczas stylizacji. Automatyczny tryb uśpienia wyłącza lokówkę po 30 minutach bezczynności, a uniwersalne napięcie umożliwi Ci korzystanie z Twojej lokówki w każdym miejscu na świecie.

Wyposażona w najnowszą innowację technologiczną - technologię Ultra-Zone - lokówka ghd curve® classic curl tong wykrywa rozmiar i grubość wybranego pasma włosów i dostosowuje się w sposób ciągły, aby zapewnić optymalną temperaturę stylizacji na poziomie 185C podczas całego procesu stylizacji.
1 Stk.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹