Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Lancôme
Twarz
Lancôme - Serum do twarzy
Lancôme - Serum do twarzy16
wyniki
Lancôme - Serum do twarzy
(16)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Oferty
Typ skóry
Prezent na
Serum anti-aging dla Unisex Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum 50 ml
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum
Serum anti-aging
669,00 zł
50 ml (1 338,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Serum anti-aging dla Unisex Lancôme Génifique Ultimate 150 ml
Lancôme
Génifique
Ultimate
Serum anti-aging
309,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
215,00 zł
150 ml (206,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Unisex Lancôme Génifique Ultimate 50 ml
Lancôme
Génifique
Ultimate
Serum anti-aging
609,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
425,00 zł
50 ml (1 218,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
+3
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Zestaw do pielęgnacji twarzy dla Kobieta Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum – zestaw prezentowy z kosmetykami do intensywnego odżywienia skóry 1 szt.
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum – zestaw prezentowy z kosmetykami do intensywnego odżywienia skóry
Zestaw do pielęgnacji twarzy
707,09 zł
1 szt. (707,09 zł / 1 szt.)
Serum anti-aging dla Unisex Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol 50 ml
Lancôme
Rénergie
C.R.x. Triple Serum Retinol
Serum anti-aging
Cena regularna
749,00 zł
524,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
561,75 zł
-6%
50 ml (1 048,60 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem do twarzy dla Kobieta Lancôme Absolue Longevity MD RESET 50 ml
Lancôme
Absolue Longevity MD
RESET
Krem do twarzy
709,00 zł
50 ml (1 418,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Absolue Longevity MD INTERCEPT 50 g
Lancôme
Absolue Longevity MD
INTERCEPT
Serum anti-aging
799,00 zł
50 ml (1 598,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Rénergie Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum Eye 20 ml
Lancôme
Rénergie
Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum Eye
Serum anti-aging
Cena regularna
465,00 zł
325,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
325,50 zł
20 ml (1 627,50 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Absolue Longevity MD RESET 50 ml
Lancôme
Absolue Longevity MD
RESET
Serum anti-aging
789,00 zł
50 ml (1 578,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Lancôme UV Expert Supra Screen SPF 50+ 40 ml
Lancôme
Lancôme UV Expert Supra Screen SPF 50+
Serum anti-aging
259,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
194,25 zł
40 ml (647,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Krem do twarzy dla Kobieta Lancôme Absolue Longevity MD ANTICIPATE 50 ml
Lancôme
Absolue Longevity MD
ANTICIPATE
Krem do twarzy
689,00 zł
50 ml (1 378,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Absolue L'Extrait The Elixir Concentrate 30 ml
Lancôme
Absolue
L'Extrait The Elixir Concentrate
Serum anti-aging
2 055,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 541,25 zł
30 ml (6 850,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Absolue The Serum Refill 30 ml
Lancôme
Absolue
The Serum Refill
Serum anti-aging
1 221,59 zł
30 ml (4 071,97 zł / 100 ml)
Zestaw do pielęgnacji twarzy dla Kobieta Lancôme Absolue Longevity Soft Cream Set – luksusowy zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry 1 szt.
Lancôme
Absolue
Longevity Soft Cream Set – luksusowy zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry
Zestaw do pielęgnacji twarzy
Cena regularna
1 359,00 zł
999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
951,30 zł
1 szt. (999,00 zł / 1 szt.)
Prezent gratis
Produkt chwilowo niedostępny
Serum anti-aging dla Kobieta Lancôme Génifique Chinese New Year 2022 Advanced Génifique Serum 115 ml
Lancôme
Génifique
Chinese New Year 2022 Advanced Génifique Serum
Serum anti-aging
913,39 zł
115 ml (794,25 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Nowość, wkrótce u nas
Serum anti-aging dla Unisex Lancôme Absolue Absolue Ultimate Repair Bi-Ampoule 12 ml
Lancôme
Absolue
Absolue Ultimate Repair Bi-Ampoule
Serum anti-aging
619,91 zł
12 ml (5 165,92 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Nowość, wkrótce u nas