• -15% za zapis na Newsletter
  Subskrybuj Newsletter Douglas i odbierz 15% rabatu.
 • Wysyłka gratis od 99 zł!
  Wszystkie zamówienia powyżej 99 zł wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to 3-4 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych
  Czas dostawy to 3-4 dni robocze! Wszystkie zamówienia od 99 zł wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.
 • Perfumerie
  Znajdź perfumerię w swojej okolicy Tutaj znajdziesz profesjonalne doradztwo, informacje o usługach kosmetycznych, wydarzeniach i aktualnych ofertach.
  Użyj mojej obecnej lokalizacji
 • Karta Douglas
 • Newsletter
Dostawa


Dostawa DHL

Niezawodny transport pod Twoje drzwi!

Kurier DHL dostarcza zamówienie w ciągu jednego dnia roboczego, bezpośrednio na dowolny adres w Polsce , podany przez Ciebie w zamówieniu.* Prosimy uwzględnić, że podany czas dostawy jest określony szacunkowo, gdyż wiele czynników może mieć wpływ na jego skrócenie lub wydłużenie.

W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie Twoja przesyłka aktualnie się znajduje. W tym celu kliknij TUTAJ.

*Przy złożeniu zamówienia do godz. 14.00

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas przygotowania i skompletowania wysyłki + czas jej dostawy.

Czas przygotowania do wysyłki

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki z magazynu. Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana. Zamówienia płatne przelewem zaczynamy realizować w chwili, gdy opłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Czas dostawy

Paczki na terenie kraju dostarczane są przez kuriera DHL już następnego dnia po dokonaniu zamówienia pod warunkiem, że złożysz je max. do godz. 14. Jeżeli zrobisz to po tym czasie, przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki

Gdy Twoje zamówienie osiągnie wartość min. 199 zł nie płacisz za koszty przesyłki na podany przez Ciebie adres! Przy zamówieniu poniżej 199 złotych za przesyłkę zapłacisz jedynie 9,99 PLN.

Inpost - wysyłka i odbiór

Paczkomaty InPost – lubimy to!

Twoje korzyści

Blisko: Paczkomaty InPost są wszędzie – w drodze do domu, do pracy, do szkoły, czy do sklepu!
Znajdziesz je na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych oraz na całodobowych parkingach strzeżonych. Dzięki temu możesz odebrać paczkę po drodze z pracy, na uczelnię czy na zakupy… albo przy innej okazji. Dbamy o to osobiście! Jeżeli w Twojej okolicy nie ma jeszcze Paczkomatu, teraz możesz to łatwo zmienić! Odwiedź stronę i zaproponuj, gdzie ma stanąć kolejny Paczkomat InPost.

Wygodnie: Korzystając z Paczkomatów unikasz kolejek i karteczek z awizo. Wystarczy numer telefonu i kod odbioru. W dodatku przesyłkę może odebrać ktoś za Ciebie, bo Paczkomat nigdy nie prosi o dokumenty!

Bezpiecznie: Dbamy o bezpieczeństwo Twoich przesyłek. Każdy etap ich podróży pomiędzy naszym magazynem a wybranym przez Ciebie paczkomatem InPost możesz na bieżąco obserwować. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoje zamówienie kliknij TUTAJ.

24h dobę – 7 dni w tygodniu: Paczkomat nie potrzebuje przerwy i nigdy nie śpi. Jest więc idealny dla zajętych i zabieganych - czyli dla Ciebie !

Odbiór przesyłki

Podczas zakupów na douglas.pl wybierz opcje Paczkomat InPost, podaj swój numer telefonu i adres e-mail.
Gdy przesyłka zostanie dostarczona do Twojego Paczkomatu otrzymasz powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać przesyłkę! Będąc już przy Paczkomacie na ekranie wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Skrytka z Twoją paczką otworzy się automatycznie. Na odbiór masz 2 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas przygotowania i skompletowania wysyłki + czas jej dostawy.
W przypadku Paczkomatów InPost wynosi on 1-2 dni robocze.

Czas przygotowania do wysyłki

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki z magazynu. Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana. Zamówienia płatne przelewem zaczynamy realizować w chwili, gdy opłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Czas dostawy

Paczka dostarczana jest do Paczkomatu InPost już następnego dnia po dokonaniu zamówienia - pod warunkiem, że złożysz je max. do godz. 14.00.
Jeżeli zrobisz to po tym czasie, przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost w ciągu 2 dni roboczych.

Koszt wysyłki

Gdy Twoje zamówienie osiągnie wartość min. 199 zł nie płacisz za koszty dostarczenia jej do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost.
Przy zamówieniu poniżej 199 złotych za przesyłkę do Paczkomatu InPost zapłacisz jedynie 9,99 PLN.

Odbiór w perfumerii

Odbiór zamówienia w wybranej perfumerii Douglas

Obecnie do odwołania dostawa do perfumerii nie jest możliwa

Teraz możesz dokonać zamówienia na douglas.pl i odebrać je w wybranej przez Ciebie perfumerii Douglas w całej Polsce. Usługa ta została stworzona z myślą o wszystkich, którzy doceniają komfort i korzyści zakupów online, ale większość czasu spędzają poza domem. Swoje zamówienie możesz odebrać w godzinach otwarcia perfumerii w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia zamówienia.

Oto wszystkie korzyści dla Ciebie:

Szybki czas dostawy

Nasz kurier DHL dostarczy Twoje zamówienie szybko i bezpośrednio do jednej z perfumerii Douglas. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Możesz wybrać także opcję opłaty w perfumerii – przy odbiorze zamówienia!

O dacie doręczenia zamówienia do perfumerii zostaniesz poinformowany smsem od firmy kurierskiej DHL. Po jego otrzymaniu możesz udać się do wybranej perfumerii i odebrać paczkę.

Oszczędność kosztów wysyłki

Twoje zamówienie będzie dostarczone do perfumerii Douglas bez dodatkowych kosztów wysyłki.

Profesjonalne doradztwo

Masz pytania na temat wybranych przez Ciebie produktów? Nasi konsultanci w perfumeriach są do Twojej dyspozycji, chętnie służąc radą i pomocą.

Jak to działa?

Aby zlecić dostawę zamówienia do perfumerii, w trakcie składania zamówienia w polu adres dostawy zaznacz „w perfumerii Douglas”. Aby dokonać wyboru perfumerii, należy w polu wyszukiwania podać kod pocztowy lub miejscowość. Następnie otworzy się okienko, w którym wyświetlana jest lista wszystkich perfumerii w kolejności zależnej od lokalizacji z dokładnym adresem i godzinami otwarcia. Wybierz perfumerię z listy i kliknij na „wybierz perfumerię”.
Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w perfumerii, otrzymasz powiadomienie drogą mailową. Odbierz je w ciągu 7 dni kalendarzowych. Przy odbiorze posiadaj przy sobie potwierdzenie, na którym będzie widoczny numer zamówienia.