Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Już teraz przeceniliśmy prawie wszystko o 20% i więcej...Nie potrzebujesz kodu!

Rituals

(153)
Hity
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kategoria
Efekt
Ocena
Cena
Sortuj według:

Rituals - celebracja dobrego samopoczucia

Wywodząca się z Holandii marka kosmetyczna Rituals oferuje luksusowe produkty do ciała i kąpieli, perfumy oraz zapachy do domu. Filozofia Rituals kryje się w nazwie marki - jej twórcy wierzą w moc Twoich codziennych rytuałów. Mowa o chwilach w domowym zaciszu, które przeznaczasz na relaks. Warto poświęcać im więcej uwagi, niezależnie od tego, czy bierzesz długą kąpiel, czy też czytasz książkę w wygodnym fotelu przy aromatycznym kadzidle.

Kosmetyki Rituals - dlaczego warto je mieć?

Po kosmetyki Rituals może, a nawet powinien, sięgnąć każdy. Wszyscy potrzebujemy w naszym życiu efektywnego odpoczynku, który pozwoli nam zregenerować się po ciężkim dniu. Kosmetyki i perfumy możesz kupić dla siebie lub jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Doskonale sprawdzą się w tym celu tworzone przez Rituals zestawy podarunkowe. Możesz wybrać gotowy zestaw Rituals lub też skomponować własny upominek ze szczególnie cenionych przez Ciebie artykułów.

Rituals - kosmetyki, dzięki którym w pełni się zrelaksujesz

Rituals stawia na pielęgnację zarówno ciała, jak i duszy. Do Twojej dyspozycji pozostaje zatem szeroki wachlarz produktów pod prysznic i do kąpieli. Twoje codzienne rytuały higieniczne może uprzyjemnić między innymi jedwabisty, pachnący słodką pomarańczą i drzewem cedrowym Rituals żel pod prysznic The Ritual of Happy Buddha. Po relaksującej kąpieli lub prysznicu warto zadbać o dodatkowe nawilżenie skóry - możesz wykorzystać balsam Rituals of Samurai Sport.

Istnieją jednak kosmetyki Rituals, z których korzystać możesz znacznie częściej niż raz czy dwa razy dziennie. Warto wspomnieć choćby balsam Rituals do rąk, który zawiera ponad 95% składników pochodzenia naturalnego. Jedna z wielu starannie dobranych kompozycji zapachowych poprawi Twoje samopoczucie za każdym razem, gdy będziesz nawilżać dłonie.

Nie sposób nie wspomnieć o tworzonych przez markę perfumach, które również można stosować o dowolnej porze dnia, delektując się chwilami relaksującego luksusu. Perfumy Rituals charakteryzują się minimalistycznymi, eleganckimi flakonami. Główna inspiracja dla zapachów to orientalne krainy Azji.

Domowe rytuały z Rituals - jak się do nich przygotować?

Przede wszystkim wyznacz konkretną porę na relaks, dzięki czemu nie będziesz mogła stwierdzić, że znowu zabrakło Ci na niego czasu. Każdy wypoczywa w innych warunkach - dla jednych będzie to odprężająca kąpiel, dla drugich uspokajający seans jogi, a dla innych godzina spędzona w świecie wciągającej książki. W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z dobroczynnych właściwości aromaterapii, stosując dyfuzer lub świecę zapachową Rituals. Wpatrując się w migoczący płomień świecy, spróbuj technik medytacyjnych i uspokój swoje myśli.

Jeżeli relaksują Cię kąpiele i towarzyszące im rytuały, przygotuj się do nich, wyposażając się w pielęgnacyjny zestaw Rituals do nabycia w Douglas. Możesz wybrać na przykład zestaw, który zawiera peeling do ciała, żel pod prysznic w piance i krem do ciała. Używanie każdej z pięknie pachnących formuł wprawi Cię w dobry nastrój.