Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
+ Więcej o marce The Ritual of Karma
Homepage
Rituals
Kosmetyki Rituals - Karma
Kosmetyki Rituals - Karma30
wyniki
Kosmetyki Rituals - Karma
(30)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Nuty zapachowe
Prezent na
Krem do rąk dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Hand & Body Lotion 300 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hand & Body Lotion
Krem do rąk
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,75 zł
300 ml (16,33 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
NEW
dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Hand Wash 300 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hand Wash
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,75 zł
300 ml (16,33 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
NEW
Zestaw do pielęgnacji ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Medium Gift Set 1 szt.
Rituals
The Ritual of Karma
Medium Gift Set
Zestaw do pielęgnacji ciała
169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
126,75 zł
1 szt. (169,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Zestaw do pielęgnacji ciała dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Small Gift Set 1 szt.
Rituals
The Ritual of Karma
Small Gift Set
Zestaw do pielęgnacji ciała
109,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
81,75 zł
1 szt. (109,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Pianka do mycia dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma The Ritual of Karma - Pianka pod prysznic w żelu 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma - Pianka pod prysznic w żelu
Pianka do mycia
47,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,25 zł
200 ml (23,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Zestaw do pielęgnacji ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Trial Set Karma - Mały zestaw podarunkowy 1 szt.
Rituals
The Ritual of Karma
Trial Set Karma - Mały zestaw podarunkowy
Zestaw do pielęgnacji ciała
89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
66,75 zł
1 szt. (89,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Emulsja do ciała dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Body Lotion Mousse 150 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Body Lotion Mousse
Emulsja do ciała
Cena regularna
65,00 zł
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
48,75 zł
150 ml (32,67 zł / 100 ml)
Zapach do pomieszczeń dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Fragrance Sticks 70 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Fragrance Sticks
Zapach do pomieszczeń
79,00 zł
70 ml (112,86 zł / 100 ml)
+2
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Peeling do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma - Solny peeling do ciała 300 g
Rituals
The Ritual of Karma
- Solny peeling do ciała
Peeling do ciała
78,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
58,50 zł
300 g (26,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Olejek do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Shimmering Body Oil 100 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Shimmering Body Oil
Olejek do ciała
105,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
78,75 zł
100 ml (105,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do rąk dla Mężczyzna Rituals The Ritual of Karma Hand Balm 175 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hand Balm
Krem do rąk
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
48,75 zł
175 ml (37,14 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Spray do opalania dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Sun Protection Milky Spray SPF 50 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Milky Spray SPF 50
Spray do opalania
92,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
69,00 zł
200 ml (46,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Mydło do rąk dla Unisex Rituals The Ritual of Karma The Ritual of Karma - Koncentrat płynu do mycia rąk 600 ml
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma - Koncentrat płynu do mycia rąk
Mydło do rąk
89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
66,75 zł
600 ml (14,83 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Dezodorant dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Natural Deodorant 75 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Natural Deodorant
Dezodorant
45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,75 zł
75 ml (60,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem przeciwsłoneczny do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Sun Protection Milky Spray SPF 30 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Milky Spray SPF 30
Krem przeciwsłoneczny do ciała
92,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
69,00 zł
200 ml (46,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do rąk dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Hand Lotion 70 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hand Lotion
Krem do rąk
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
41,25 zł
70 ml (78,57 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Świeca dla Unisex Rituals The Ritual of Karma The Ritual of Karma - Świeca Zapachowa Kwiat Lotosu i Biała Herbata 290 g
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma - Świeca Zapachowa Kwiat Lotosu i Biała Herbata
Świeca
105,00 zł
290 g (36,21 zł / 100 g)
Pielęgnacja po opalaniu dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma After Sun Gel Lotion 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
After Sun Gel Lotion
Pielęgnacja po opalaniu
75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
56,25 zł
200 ml (37,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Zapach do pomieszczeń dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Home Perfume 400 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Home Perfume
Zapach do pomieszczeń
165,00 zł
400 ml (41,25 zł / 100 ml)
Krem przeciwsłoneczny do twarzy dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Sun Protection Face Cream SPF 30 50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Face Cream SPF 30
Krem przeciwsłoneczny do twarzy
79,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
59,25 zł
50 ml (158,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Zestaw do pielęgnacji ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Small Gift Set 1 szt.
Rituals
The Ritual of Karma
Small Gift Set
Zestaw do pielęgnacji ciała
119,00 zł
1 szt. (119,00 zł / 1 szt.)
Krem do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma The Ritual of Karma - Uzupełnienie do Nawilżającego Kremu do Ciała 48H 220 ml
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma - Uzupełnienie do Nawilżającego Kremu do Ciała 48H
Krem do ciała
115,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
86,25 zł
220 ml (52,27 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Spray do ciała dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Hair & Body Mist 50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hair & Body Mist
Spray do ciała
102,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
76,50 zł
50 ml (204,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Olejek do mycia dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Shower Oil 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Shower Oil
Olejek do mycia
45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,75 zł
200 ml (22,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Zapachy do samochodu dla Unisex Rituals The Ritual of Karma The Ritual of Karma - Uzupelnienie do Zapachu do Samochodu 6 g
Rituals
The Ritual of Karma
The Ritual of Karma - Uzupelnienie do Zapachu do Samochodu
Zapachy do samochodu
89,00 zł
6 g (1 483,33 zł / 100 g)
Produkt chwilowo niedostępny
Pielęgnacja po opalaniu dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma After Sun Gel 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
After Sun Gel
Pielęgnacja po opalaniu
75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
56,25 zł
200 ml (37,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem przeciwsłoneczny do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Foaming Sun Protection SPF 50 200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Foaming Sun Protection SPF 50
Krem przeciwsłoneczny do ciała
89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
66,75 zł
200 ml (44,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Wyprzedane
Krem przeciwsłoneczny do twarzy dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Sun Protection Face Cream SPF 50+ 50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Face Cream SPF 50+
Krem przeciwsłoneczny do twarzy
82,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
61,50 zł
50 ml (164,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem przeciwsłoneczny do ciała dla Kobieta Rituals The Ritual of Karma Sun Protection Stick SPF 50+ 20 g
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Protection Stick SPF 50+
Krem przeciwsłoneczny do ciała
85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,75 zł
20 g (425,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Mydło do ciała dla Unisex Rituals The Ritual of Karma Shampoo & Body Bar 100 g
Rituals
The Ritual of Karma
Shampoo & Body Bar
Mydło do ciała
59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
44,25 zł
100 g (59,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny