Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Gwarantowana dostawa prezentów - zamówienia złożone i opłacone dotrą do Ciebie przed Walentynkami! Nie dotyczy zamówień produktów Partnerów.

Fresh & glowy

Letnia pielęgnacja twarzy

Nawet jeśli na pierwszy rzut oka może się wydawać, że tak nie jest: latem odpowiednie nawilżanie jest szczególnie ważne! Tutaj dowiesz się, czego potrzebujesz, aby uzyskać piękny i witalny blask latem.

Doskonale wypielęgnowana latem

W lecie piasek, pot i upał mogą wysuszać skórę. Zapewnij jej więc dodatkową dawkę pielęgnacji, zwłaszcza w gorące dni na plaży.

Peeling

Regularne złuszczanie naskórka jest kluczem do równomiernego i promiennego wyglądu skóry w miesiącach letnich. Stosuj delikatne peelingi, aby nie podrażniać skóry i cieszyć się jej witalnym blaskiem.

1 / 4
Tonik

Stosuj tonik, aby zapobiec gromadzeniu się oleju w porach. Zwróć szczególną uwagę na strefę T. Lekkie toniki na bazie ogórka lub aloesu również wspaniale odświeżają skórę.

2 / 4
Nawilżenie

W lecie skóra potrzebuje lekkiego i nietłustego kremu nawilżającego, który będzie odpowiedni do pogody. Zamień swój bogaty krem nawilżający na odświeżające, lekkie jak piórko serum.

3 / 4
Maseczka

Podaruj swojej skórze dodatkową porcję przyjemności dzięki nawilżającej maseczce w płachcie! Nasza rada: Maseczki z substancjami wzmacniającymi blask zapewniają optymalne nawilżenie, a także dodają Ci wymarzonego blasku.

4 / 4
Image alt tag

Keep it cool!

Aby uzyskać efekt świeżości

Chłodzone spraye do twarzy i toniki nawilżają i odświeżają. Maseczki w płachcie, żele pod oczy lub żelowe kremy nawilżające przechowuj w lodówce i ciesz się odżywczym kopem świeżości.

Image alt tag

Pielęgnacja twarzy w lecie

(426)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: