Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Ochrona przeciwsłoneczna

Słońce sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, jednak promieniowanie UV może w znaczny sposób uszkodzić naszą skórę. Jest tylko jedna rzecz, która pomaga: ochrona przeciwsłoneczna! Pomożemy Ci znaleźć swoich osobistych bohaterów ochrony przeciwsłonecznej do ciała, twarzy i ust oraz powiemy Ci, na co zwracać uwagę w naszym przewodniku po filtrach przeciwsłonecznych, abyś mógł w pełni cieszyć się słońcem i opalaniem.

Get ready for the summer!

Przewodnik po filtrach

Chcesz poznać różnicę między promieniami UVA i UVB? Zapamiętaj to: "A" w UVA oznacza "starzenie się", "B" w UVB - "poparzenie". Dowiedz się, co to oznacza i co jeszcze powinieneś o tym wiedzieć!

Promieniowanie UV

Promienie UVA przenikają do głębszych warstw skóry i uszkadzają znajdujące się tam struktury komórkowe, co może prowadzić do powstawania zmarszczek, plam pigmentowych i czerniaków.

Promienie UVB uszkadzają górne warstwy skóry (oparzenia słoneczne), co zwiększa ryzyko zachorowania na raka skóry.

1 / 4
Poziomy SPF

Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej wydłuża czas ochrony skóry.

SPF 15: Osiągnięcie progu oparzenia słonecznego trwa 15 razy dłużej niż bez ochrony.

SPF 30: Dla dłuższych pobytów na zewnątrz.

SPF 50: Do opalania i skóry wrażliwej.

2 / 4
Prawidłowa tekstura

Kremy do opalania o wyższym stężeniu oleju są idealne dla skóry suchej. Balsamy są bardziej płynne i łatwiejsze w aplikacji. Żele, które nie zawierają tłuszczów ani emulgatorów, są idealne dla skóry wrażliwej. Idealne dla owłosionej męskiej skóry są spraye.

3 / 4
Ilość zapewnia ochronę

Używaj 0,5-1 łyżeczki kremu do opalania na twarz, szyję i uszy oraz 6 łyżeczek na resztę ciała. Złota zasada: nakładaj krem 20 minut przed opalaniem i regularnie ponawiaj aplikację. Zwróć uwagę na obszary, o których łatwo zapomnieć!

4 / 4

Ciało

Używaj produktów z filtrami o szerokim spektrum działania, które chronią przed promieniami UVA i UVB, i upewnij się, że używasz wysokiego SPF (co najmniej SPF 30), gdy spędzasz dużo czasu na zewnątrz. Idealne są formuły nawilżające, które nie są tłuste i nadają skórze gładkie wykończenie. Ważne: nakładaj krem na wszystkie partie ciała i regularnie odświeżaj ochronę, zwłaszcza po pływaniu.

Twarz

Dobry filtr przeciwsłoneczny jest niezbędny do ochrony twarzy przed uszkodzeniami skóry związanymi ze słońcem i przedwczesnymi oznakami starzenia, takimi jak zmarszczki i przebarwienia. Najlepiej stosować lekkie, nietłuste formuły nawilżające, ponieważ latem skóra naturalnie produkuje więcej sebum, które może zatykać pory.

Usta

Usta mają niską ochronę przed promieniami UV, a są prawie zawsze narażone na działanie słońca. Dlatego ich ochrona jest szczególnie ważna, aby przeciwdziałać długotrwałym uszkodzeniom. Odżywczy balsam, który chroni je przed wysuszeniem w upalne dni, będzie idealny - i zapewni im wspaniały letni blask!

STYLOWA OCHRONA

Akcesoria chroniące przed słońcem

Odkryj letnie nakrycia głowy i okulary przeciwsłoneczne, które zapewnią Ci odpowiednią ochronę i będą wyglądać super stylowo.

Image alt text

Kremy do opalania

(90)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: