Dostawa gratis od 99 zł      Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumerieOFERTY
Woda perfumowana
30 ml
265,00 zł
229,00 zł
763,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
50 ml
345,00 zł
299,00 zł
598,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
80 ml
449,00 zł
389,00 zł
486,25 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
+ prezent gratis
Nr art.563468
Nuta zapachowadrzewne,owocowe
Nuta glowyJabłko,Śliwka
Nuta sercaJaśmin,Cedr
Nuta bazyDrzewo sandałowe,Wanilia
Niezależne, eleganckie i niezwykle kobiece – kobiety reprezentujące koncept BOSS ALIVE rozumieją, że spontaniczność i szczęście są w ich życiu równie ważne, jak zaangażowanie i skupienie. Wiedzą, że wierność sobie jest ich największym atutem.
Zapach BOSS ALIVE oferuje świeże spojrzenie na kobiecą wolność. Nowy produkt w portfolio BOSS Parfums przypomina, że trzeba żyć pełnią życia każdego dnia.
ZAPACH
BOSS ALIVE to owocowo-drzewna Woda Perfumowana, stworzona przez znaną kreatorkę zapachów Annick Ménardo jako kobiecy odpowiednik legendarnego zapachu BOSS Bottled. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. W kompozycji stopniowo rozwijają się nuty energetyzującego jabłka, przenikliwej czarnej porzeczki, dojrzałej w słońcu śliwki i ciepłego cynamonu. Przypominają one, że życie ma największą wartość, gdy przeżywamy je aktywnie. Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE.
W kwiatowej nucie serca indyjski jaśmin wielkolistny otula zmysły i kontrastuje z tymiankiem, symbolizując łatwość z jaką kobieta balansuje między świadomością i przechodzeniem w odmienny stan. Oś zapachu opiera się na wibrujących i mocnych składnikach drzewnych: chiński cedr, kremowy sandałowiec, drzewo oliwne i goldenwood (cyprysik nutkajski) z Alaski zapewniają kojące ciepło i siłę, które inspirują kobietę BOSS ALIVE do podążania własną drogą.
50 ml

Drzewno-owocowy zapach

stworzony dla niezależnej kobiety BOSS

Nuta głowy

Jabłko

Wodę perfumowaną otwiera świeża, owocowe nuty jabłek, porzeczki oraz śliwki, podkreślone ciepłym akordem cynamonu.

Nuta serca

Wanilia

Kwiatowe serce zapachu tworzy połączenie naturalnej wanilii z Madagaskaru, arabskiego jaśminu i tymianku

Nuta Bazy

Drzewo sandałowe

Chiński cedr, drzewo sandałowe, drewno oliwkowe i złote drewno z Alaski tworzą cierpką bazę zapachu.

Architektoniczny kształt flakonu

Szlachetny flakon został zaprojektowany przez niemiecką projektantkę Amelie Riech. Urzeka on swoim eleganckim, ponadczasowym kształtem. "Myślę, że wizerunek BOSS jest silny i męski,więc chciałam stworzyć kobiecy odpowiednik, który intuicyjnie przemówiłby do wielu kobiet" - wyjaśnia Amelie.

WHAT MAKES YOU FEEL ALIVE?

  • Dostawa gratis od 119 zł
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1