Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Zaloguj się i skorzystaj z rabatów do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
99 wyników dla „
krem clinique
“
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kolor
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Nuty zapachowe
Prezent na
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75 ml
Clinique
Moisture Surge
100H Auto-Replenishing Hydrator
Krem do twarzy
Cena regularna
279,00 zł
172,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
152,57 zł
75 ml (229,87 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+3
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem pod oczy dla Unisex Clinique All About Eyes™ Rich 15 ml
Clinique
All About Eyes™
Rich
Krem pod oczy
Cena regularna
219,00 zł
129,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
114,50 zł
15 ml (863,27 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na dzień dla Unisex Clinique Moisture Surge Intense 72H lipid-replenishing Hydrator 50 ml
Clinique
Moisture Surge
Intense 72H lipid-replenishing Hydrator
Krem na dzień
Cena regularna
209,00 zł
125,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
113,50 zł
50 ml (250,40 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+4
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream 50 ml
Clinique
Clinique Smart
Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream
Krem do twarzy
296,49 zł
50 ml (592,98 zł / 100 ml)
+2
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Podkład dla Unisex Clinique Even Better™ Even Better Makeup SPF 15 - Podkład CN 52 Neutral
Clinique
Even Better™
Even Better Makeup SPF 15 - Podkład
Podkład
Cena regularna
209,00 zł
112,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
116,02 zł
-3%
30 ml (374,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
+26
Dostępnych jest więcej kolorów
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50 ml
Clinique
Redness Solutions Daily Relief Cream
Krem do twarzy
Cena regularna
330,00 zł
202,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
192,52 zł
50 ml (404,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Krem CC dla Unisex Clinique CC Cream Hydrating Colour Corrector SPF 30 LIG/MED
Clinique
CC Cream Hydrating Colour Corrector SPF 30
Krem CC
175,00 zł
40 ml (437,50 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Maskara dla Unisex Clinique High Impact Mascara 01 - BLACK
Clinique
High Impact
Mascara
Maskara
105,79 zł
7 ml (1 511,29 zł / 100 ml)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Krem myjący dla Unisex Clinique Take the Day off Cleansing Balm 125 ml
Clinique
Take the Day off
Cleansing Balm
Krem myjący
132,99 zł
125 ml (106,39 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na dzień dla Unisex Clinique 3-Phase Systemcare Dramatically Different Moisturizing Lotion+™ SPF 50 50 ml
Clinique
3-Phase Systemcare
Dramatically Different Moisturizing Lotion+™ SPF 50
Krem na dzień
Cena regularna
155,00 zł
92,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
108,50 zł
-14%
50 ml (185,98 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Emulsja do twarzy dla Unisex Clinique 3-Phase Systemcare Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+ 125 ml
Clinique
3-Phase Systemcare
Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+
Emulsja do twarzy
Cena regularna
190,00 zł
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
133,00 zł
125 ml (112,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na noc dla Unisex Clinique Smart Clinical Repair™ Overnight Recovery Cream + Mask 50 ml
Clinique
Clinique Smart
Clinical Repair™ Overnight Recovery Cream + Mask
Krem na noc
332,79 zł
50 ml (665,58 zł / 100 ml)
Maska nawilżająca dla Unisex Clinique Moisture Surge Overnight Mask 100 ml
Clinique
Moisture Surge
Overnight Mask
Maska nawilżająca
173,49 zł
100 ml (173,49 zł / 100 ml)
Krem na dzień dla Unisex Clinique Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator 50 ml
Clinique
Moisture Surge
SPF 25 Sheer Hydrator
Krem na dzień
239,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
165,00 zł
50 ml (478,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Prezent gratis
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem pod oczy dla Unisex Clinique Smart Repair Wrinkle Correcting Eye Cream 15 ml
Clinique
Clinique Smart
Repair Wrinkle Correcting Eye Cream
Krem pod oczy
221,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
224,00 zł
-1%
15 ml (1 473,93 zł / 100 ml)
Sale
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na dzień dla Unisex Clinique Smart Clinical Repair Lifting Face + Neck Cream 50 ml
Clinique
Clinique Smart
Clinical Repair Lifting Face + Neck Cream
Krem na dzień
338,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
349,30 zł
-3%
50 ml (676,18 zł / 100 ml)
Sale
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Konturówka do ust dla Unisex Clinique Quickliner™ For Lips 21 - BLACK HONEY
Clinique
Quickliner™ For Lips
Konturówka do ust
Cena regularna
129,00 zł
93,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
90,30 zł
0.24 g (38 954,17 zł / 100 g)
Prezent gratis
+14
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clinique Daily Calm™ Makeup Balm 01 - LIGHT
Clinique
Daily Calm™ Makeup Balm
Podkład
255,00 zł
30 ml (850,00 zł / 100 ml)
NEW
Prezent gratis
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Korektor dla Unisex Clinique Even Better™ All-Over Concealer + Eraser CN 02 - BREEZE
Clinique
Even Better™
All-Over Concealer + Eraser
Korektor
169,00 zł
6 ml (2 816,67 zł / 100 ml)
+14
Dostępnych jest więcej kolorów
Tonik dla Unisex Clinique 3-Phase Systemcare Clarifying Lotion 2 400 ml
Clinique
3-Phase Systemcare
Clarifying Lotion 2
Tonik
155,39 zł
400 ml (38,85 zł / 100 ml)
+3
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Odżywczy krem korygujący przeciwzmarszczkowy 50 ml
Clinique
Odżywczy krem korygujący przeciwzmarszczkowy
Krem do twarzy
296,49 zł
50 ml (592,98 zł / 100 ml)
Zabarwiony krem na dzień dla Unisex Clinique Sun-Kissed Face Gelee Complexion Multitasker UNIVERSAL GLOW
Clinique
Sun-Kissed Face Gelee Complexion Multitasker
Zabarwiony krem na dzień
Cena regularna
199,00 zł
118,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
139,30 zł
-14%
30 ml (394,97 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
Żel do twarzy dla Mężczyzna Clinique for Men Maximum Hydrator 72-Hour 50 ml
Clinique
Clinique for Men
Maximum Hydrator 72-Hour
Żel do twarzy
Cena regularna
219,00 zł
131,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
153,30 zł
-13%
50 ml (263,98 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
Krem pod oczy dla Unisex Clinique All About Eyes™ All About Eyes 15 ml
Clinique
All About Eyes™
All About Eyes
Krem pod oczy
167,99 zł
15 ml (1 119,93 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na noc dla Unisex Clinique Superdefense Noc - Regenerujący krem nawilżający do skóry typu 3 i 4 - 50 ml 50 ml
Clinique
Superdefense
Noc - Regenerujący krem nawilżający do skóry typu 3 i 4 - 50 ml
Krem na noc
349,00 zł
50 ml (698,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Róż dla Unisex Clinique Daily Calm™ Lip + Cheek Color 03 - TENDER HEART
Clinique
Daily Calm™ Lip + Cheek Color
Róż
169,00 zł
5 ml (3 380,00 zł / 100 ml)
NEW
Prezent gratis
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Cień do powiek dla Unisex Clinique High Impact Shadow Play™ Shadow + Definer Café Au Lait
Clinique
High Impact
Shadow Play™ Shadow + Definer
Cień do powiek
127,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
129,99 zł
-1%
1.9 g (6 710,00 zł / 100 g)
Sale
+8
Dostępnych jest więcej kolorów
Tonik dla Unisex Clinique 3-Phase Systemcare Clarifying Lotion 3 400 ml
Clinique
3-Phase Systemcare
Clarifying Lotion 3
Tonik
239,00 zł
400 ml (59,75 zł / 100 ml)
+2
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem na noc dla Unisex Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer 50 ml
Clinique
Superdefense
Night Recovery Moisturizer
Krem na noc
232,29 zł
50 ml (464,58 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Clinique Daily Calm™ Soothing Repair Cream 50 ml
Clinique
Daily Calm™ Soothing Repair Cream
Krem do twarzy
345,00 zł
50 ml (690,00 zł / 100 ml)
NEW
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Dramatically Different™ Moisturizing Cream 50 ml
Clinique
Dramatically Different™ Moisturizing Cream
Krem do twarzy
189,00 zł
50 ml (378,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Clinique Smart Clinical Repair™ SPF 30 Wrinkle Correcting Cream 50 ml
Clinique
Clinique Smart
Clinical Repair™ SPF 30 Wrinkle Correcting Cream
Krem do twarzy
296,49 zł
50 ml (592,98 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Balsam do ust dla Unisex Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Balm 07 - SUPER STRAWBERRY
Clinique
Chubby Stick
Moisturizing Lip Balm
Balsam do ust
Cena regularna
139,00 zł
128,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
97,30 zł
3 g (4 283,00 zł / 100 g)
Prezent gratis
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Serum pod oczy dla Unisex Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate
Clinique
Moisture Surge
Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate
Serum pod oczy
150,69 zł
15 ml (1 004,60 zł / 100 ml)
Peeling do twarzy dla Unisex Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula 100 ml
Clinique
7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula
Peeling do twarzy
116,99 zł
100 ml (116,99 zł / 100 ml)
Krem myjący dla Kobieta Clinique Daily Calm™ Gentle Cream Cleanser 125 ml
Clinique
Daily Calm™ Gentle Cream Cleanser
Krem myjący
185,00 zł
125 ml (148,00 zł / 100 ml)
NEW
Prezent gratis
Zestaw do pielęgnacji twarzy dla Unisex Clinique for Men The Intense Hydration System Skincare Set 1 szt.
Clinique
Clinique for Men
The Intense Hydration System Skincare Set
Zestaw do pielęgnacji twarzy
245,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
196,00 zł
1 szt. (245,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Kredka do brwi dla Unisex Clinique Quickliner™ For Brows Eyebrow Pencil DARK ESPRESSO
Clinique
Quickliner™ For Brows Eyebrow Pencil
Kredka do brwi
154,09 zł
0.06 g (256 816,67 zł / 100 g)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Serum anti-aging dla Unisex Clinique Smart Repair Wrinkle Correcting Serum 30 ml
Clinique
Clinique Smart
Repair Wrinkle Correcting Serum
Serum anti-aging
288,39 zł
30 ml (961,30 zł / 100 ml)
+2
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Róż dla Unisex Clinique Chubby Stick Cheek Color Balm 01 - AMP'D UP APPLE
Clinique
Chubby Stick
Cheek Color Balm
Róż
126,39 zł
6 g (2 106,50 zł / 100 g)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Krem myjący dla Unisex Clinique for Men Exfoliating Tonic 200 ml
Clinique
Clinique for Men
Exfoliating Tonic
Krem myjący
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
105,00 zł
200 ml (75,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Tonik dla Unisex Clinique Anti-Blemish Solutions Clarifying Lotion 200 ml
Clinique
Anti-Blemish Solutions
Clarifying Lotion
Tonik
152,09 zł
200 ml (76,05 zł / 100 ml)
Żel do twarzy dla Unisex Clinique Superdefense SPF40 Fatigue + 1st Signs of Age Multi Correcting Gel 50 ml
Clinique
Superdefense
SPF40 Fatigue + 1st Signs of Age Multi Correcting Gel
Żel do twarzy
Cena regularna
329,00 zł
164,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
217,59 zł
-24%
50 ml (329,98 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Krem do ciała dla Unisex Clinique Deep Comfort Deep comfort masło do ciała 200 ml
Clinique
Deep Comfort
Deep comfort masło do ciała
Krem do ciała
Cena regularna
240,00 zł
141,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
168,00 zł
-15%
200 ml (70,75 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
Zabarwiony krem na dzień dla Unisex Clinique UV Solutions™ Brightening + Tinted Sunscreen SPF 50 01 - LIGHT-MEDIUM
Clinique
UV Solutions™
Brightening + Tinted Sunscreen SPF 50
Zabarwiony krem na dzień
175,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
140,00 zł
40 ml (437,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
NEW
Prezent gratis
Krem do twarzy dla Mężczyzna Clinique for Men Moisturizing Lotion 100 ml
Clinique
Clinique for Men
Moisturizing Lotion
Krem do twarzy
152,29 zł
100 ml (152,29 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Clinique 3-Phase Systemcare Clarifying Lotion 1.0 200 ml
Clinique
3-Phase Systemcare
Clarifying Lotion 1.0
Krem do twarzy
152,09 zł
200 ml (76,05 zł / 100 ml)
Krem pod oczy dla Mężczyzna Clinique for Men Dla mężczyzn - ochrona przeciwstarzeniowa dla oczu 15 ml
Clinique
Clinique for Men
Dla mężczyzn - ochrona przeciwstarzeniowa dla oczu
Krem pod oczy
Cena regularna
229,00 zł
209,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
160,30 zł
15 ml (1 393,33 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Następna strona
Strona 1 z 3
Strona 1 z 3
Strona 2 z 3
Strona 3 z 3