Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Zaloguj się i skorzystaj z rabatów do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
BOSKO COSMETICS
BOSKO COSMETICS18
wyniki
BOSKO COSMETICS
(18)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Odpowiedzialność
Oferty
Serum do skóry głowy dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line TRYCHOBOOSTER - wcierka pobudzająca 125 ml
BOSKO COSMETICS
TRYCHOBOOSTER - wcierka pobudzająca
Serum do skóry głowy
Cena regularna
99,00 zł
79,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
79,20 zł
125 ml (63,36 zł / 100 ml)
NEW
Serum do skóry głowy dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line TRYCHOHYDRATOR - wcierka nawilżająca 125 ml
BOSKO COSMETICS
TRYCHOHYDRATOR - wcierka nawilżająca
Serum do skóry głowy
Cena regularna
99,00 zł
79,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
79,20 zł
125 ml (63,36 zł / 100 ml)
NEW
Spray do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Termoochrona lekka 100 ml
BOSKO COSMETICS
Termoochrona lekka
Spray do włosów
Cena regularna
75,00 zł
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
60,00 zł
100 ml (60,00 zł / 100 ml)
NEW
Peeling do skóry głowy dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Oczyszczający Trychologiczny Peeling 130 ml
BOSKO COSMETICS
Oczyszczający Trychologiczny Peeling
Peeling do skóry głowy
Cena regularna
109,00 zł
87,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
87,20 zł
130 ml (67,08 zł / 100 ml)
NEW
Serum do skóry głowy dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line TRYCHOHYDRATOR + TRYCHOBOOSTER - wcierki trychologiczne 250 ml
BOSKO COSMETICS
TRYCHOHYDRATOR + TRYCHOBOOSTER - wcierki trychologiczne
Serum do skóry głowy
Cena regularna
239,00 zł
191,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
191,20 zł
250 ml (76,48 zł / 100 ml)
NEW
Serum do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Serum silikonowe BOSKO wygładzające na końcówki 50 ml
BOSKO COSMETICS
Serum silikonowe BOSKO wygładzające na końcówki
Serum do włosów
Cena regularna
57,00 zł
45,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
45,60 zł
50 ml (91,20 zł / 100 ml)
NEW
Serum do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Serum BOSKO wzmacniające 50 ml
BOSKO COSMETICS
Serum BOSKO wzmacniające
Serum do włosów
Cena regularna
79,00 zł
63,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,20 zł
50 ml (126,40 zł / 100 ml)
NEW
Serum do skóry głowy dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Trychoregulator - wcierka seboregulująca 125 ml
BOSKO COSMETICS
Trychoregulator - wcierka seboregulująca
Serum do skóry głowy
Cena regularna
99,00 zł
79,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
79,20 zł
125 ml (63,36 zł / 100 ml)
NEW
Szampon do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Szampon BOSKO nawilżający 250 ml
BOSKO COSMETICS
Szampon BOSKO nawilżający
Szampon do włosów
Cena regularna
87,00 zł
69,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
69,60 zł
250 ml (27,84 zł / 100 ml)
NEW
Odżywka do włosów do spłukiwania dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Odżywka BOSKO do codziennej pielęgnacji 200 ml
BOSKO COSMETICS
Odżywka BOSKO do codziennej pielęgnacji
Odżywka do włosów do spłukiwania
Cena regularna
89,00 zł
71,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
71,20 zł
200 ml (35,60 zł / 100 ml)
NEW
Balsam do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Balsam BOSKO kondycjonujący 200 ml
BOSKO COSMETICS
Balsam BOSKO kondycjonujący
Balsam do włosów
Cena regularna
139,00 zł
111,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
111,20 zł
200 ml (55,60 zł / 100 ml)
NEW
Odżywka do włosów do spłukiwania dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line ODŻYWKA DLA DZIECI ułatwiająca rozczesywanie 100 ml
BOSKO COSMETICS
ODŻYWKA DLA DZIECI ułatwiająca rozczesywanie
Odżywka do włosów do spłukiwania
Cena regularna
55,00 zł
44,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
44,00 zł
100 ml (44,00 zł / 100 ml)
NEW
Spray do opalania dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Termoochrona BOSKO odżywcza 100 ml
BOSKO COSMETICS
Termoochrona BOSKO odżywcza
Spray do opalania
Cena regularna
85,00 zł
68,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
68,00 zł
100 ml (68,00 zł / 100 ml)
NEW
Szampon do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Szampon BOSKO odmładzający 250 ml
BOSKO COSMETICS
Szampon BOSKO odmładzający
Szampon do włosów
Cena regularna
73,00 zł
58,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
58,40 zł
250 ml (23,36 zł / 100 ml)
NEW
Szampon do włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line SZAMPON DLA DZIECI delikatny 200 ml
BOSKO COSMETICS
SZAMPON DLA DZIECI delikatny
Szampon do włosów
Cena regularna
65,00 zł
52,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
52,00 zł
200 ml (26,00 zł / 100 ml)
NEW
Spray zwiększający objętość dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Mgiełka BOSKO zwiększająca objętość 100 ml
BOSKO COSMETICS
Mgiełka BOSKO zwiększająca objętość
Spray zwiększający objętość
Cena regularna
69,00 zł
55,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
55,20 zł
100 ml (55,20 zł / 100 ml)
NEW
Pianka do ciała dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line PIANKA DLA NIEMOWLĄT do mycia włosów i ciała 150 ml
BOSKO COSMETICS
PIANKA DLA NIEMOWLĄT do mycia włosów i ciała
Pianka do ciała
Cena regularna
75,00 zł
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
60,00 zł
150 ml (40,00 zł / 100 ml)
NEW
Zestaw do pielęgnacji włosów dla Unisex BOSKO COSMETICS Default Brand Line Zestaw trychologiczny - peeling, szampon, balsam 1 szt.
BOSKO COSMETICS
Zestaw trychologiczny - peeling, szampon, balsam
Zestaw do pielęgnacji włosów
Cena regularna
369,00 zł
295,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
295,20 zł
1 szt. (295,20 zł / 1 szt.)