Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

YES I AM COLLECTION

Kolekcja 4 zapachów i 4 kolorów, dedykowana pokoleniu młodych kobiet: różnorodnych, szczerych i zdeterminowanych do osiągnięcia tego czego pragną i na co zasługują. Misją marki jest umożliwienie młodym kobietom wyrażenia swojej niezależności i wyjątkowości. Każda z nich może teraz wybrać kolor, aby podkreślić swoją osobowość.

POWER IS YOURS CHOOSE YOUR COLOUR

Którym zapachem jesteś

The Cool Girl

YES I AM PINK FIRST

Kwiatowo-owocowy zapach z mieniącymi się nutami maliny i kwiatu imbiru, które łączą się ze świetlistą zmysłowością różowego drzewa sandałowego, podkreślając odważną kobiecość.

ODKRYJ TERAZ

The Power Girl

YES I AM

Eksplozja kobiecości osiągnięta dzięki pikantnemu i kremowemu mleku kardamonowemu, zwanemu „pikantnym Cremoso”

ODKRYJ TERAZ

The Unexpected Girl

YES I AM FABULOUS

Owocowy zapach typu floriental, gdzie wciągająca jagoda spotyka się z fioletowym heliotropem, kwiatem znany ze zmysłowego zapachu

ODKRYJ TERAZ

CACHAREL

                                    

O MARCE

Cacharel to francuska marka prêt-à-porter stworzona przez Jeana Bousqueta, jest synonimem młodości i wolności. Zapachy Cacharel inspirują się kobiecością, są zabawne i dynamiczne. Ich wyróżnikiem są pełne namiętności nuty i szlachetne składniki.

1 / 4
AMOR AMOR

Zapach jest hołdem dla najbardziej gorącego uczucia. Odzwierciedla wyobrażenie o prawdziwej miłości. Czy kochasz skromnie, namiętnie czy szalenie, ta woda toaletowa będzie najlepszym dodatkiem dla każdej kobiety pragnącej miłości.

2 / 4
ANAÏS ANAÏS

Uwodzicielski zapach stanowiący lustro romantycznych uczuć i subtelnych pełnych fantazji marzeń, który przypomina wiosnę. Symbolizuje kobiecą delikatność i zmysłowość.

3 / 4
NOA

Kobiece, kwiatowe akordy dopełnione zmysłowymi aromatami drzewnymi. Woda toaletowa Noa skrywa w sobie czarujący wianuszek esencji będących odbiciem kobiecej kruchości i delikatności.

4 / 4