Darmowa dostawa od 49 zł  |  Bezpłatny zwrot przez 30 dni  |  Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹  |  3 próbki gratis¹  |  Ponad 60 000 produktów

Calvin Klein - perfumy męskie w DOUGLAS

Chociaż Calvin Klein rozpoczął swoją działalność wchodząc szturmem do świata mody, teraz trudno wyobrazić sobie również perfumeryjne półki bez perfum Calvin Klein. Marka Calvin Klein dopasowuje się do naszego stylu życia, którego nieodłącznym elementem jest odpowiednio dobrany zapach. Jeżeli szukasz minimalizmu okraszonego nutą klasyki, a jednocześnie nie boisz się prowokować, zapachy męskie Calvin Klein są stworzone dla Ciebie. Sprawdź, jakie wody toaletowe i perfumowane oraz zestawy przygotowaliśmy dla Ciebie w DOUGLAS.

Zapachy dla mężczyzn od Calvina Kleina

Jaki jest mężczyzna Calvin Klein? Elegancki, zdecydowany, odważny - każda z tych odpowiedzi jest poprawna. Już od lat 80. perfumy Calvin Klein towarzyszą mężczyznom na całym świecie i zyskały sobie grono wiernych fanów. Nie sposób się im dziwić: zapachy dla mężczyzn z logo Calvin Klein mogą towarzyszyć Ci zarówno w dzień, jak i w nocy. Dla mężczyzn lubiących czyste i męskie zapachy idealny będzie Obsession for men. Miłośnicy klasyki okraszonej nieoczywistymi nutami głowy sięgną po perfumy z rodziny Euphoria Men. Odpowiedzią na poszukiwania mieszanki wyrazistych tonów powstałej z połączenia słodkich i stonowanych nut zapachowych będą perfumy Calvin Klein Eternity for Men. Prostym i elektryzującym designem przyciąga też zapach Truth Calvin Klein. Tony zieleni kojarzone ze świeżością łączą się w jasnym flakonie z drzewnymi nutami drewna cedrowego, patchouli i wacapou. Świat zapachów dla mężczyzn ciągle rośnie, podobnie jak grono osobistości ze świata show businessu, które zostają twarzami zapachów Calvin Klein.

Wyjątkowe perfumy męskie CK

W ofercie marki Calvin Klein znajdziesz też zapachy, które uciekają podziałowi na zapachy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy Calvin Klein to zaproszenie do eksperymentów: możesz sięgać po flakony, które pozwolą Ci się wyrazić i będą nieustannie zachwycać. Dzięki swojej wielowymiarowości perfumy Calvin Klein znajdą zastosowanie w każdej sytuacji. To ty decydujesz, kiedy chcesz otoczyć się lekkimi i świeżymi zapachami i kiedy jest moment idealny dla cięższych nut. Szeroka oferta Calvin Klein zachęca też do tworzenia zapachowych duetów. Wybierz zapach męski Calvin Klein, a następnie dołącz do niego perfumy damskie Calvin Klein. Dajemy gwarancję, że powstanie niezapomniana mieszanka.