Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% od 99 zł
01
d
01
h
01
Min
01
s
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Catrice
Catrice - Twarz
Catrice - Twarz28
wyniki
Catrice - Twarz
(28)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Typ skóry
Balsam do ust dla Unisex Catrice Peptide Bliss 020 Blissberry
Catrice
Peptide Bliss
Balsam do ust
16,00 zł
10 ml (160,00 zł / 100 ml)
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Primer dla Unisex Catrice Podkład rozświetlający Soft Glam Filter Fluid 030 Medium 10 - Fair - Light
Catrice
Podkład rozświetlający Soft Glam Filter Fluid 030 Medium
Primer
34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,80 zł
30 ml (116,63 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Puder fixujący dla Unisex Catrice Puder utrwalający Soft Blur Matte Setting Powder 8 g
Catrice
Puder utrwalający Soft Blur Matte Setting Powder
Puder fixujący
24,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,59 zł
8 g (306,13 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Puder dla Kobieta Catrice Soft Blur Matujący puder utrwalający 020N
Catrice
Soft Blur Matujący puder utrwalający
Puder
17,00 zł
10 g (170,00 zł / 100 g)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Primer dla Unisex Catrice Extreme Blur Transparent
Catrice
Extreme Blur
Primer
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
20,00 zł
25 g (100,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Balsam do ust dla Unisex Catrice Jelly Spark 020 Twinkle Boss
Catrice
Jelly Spark
Balsam do ust
20,00 zł
2.5 g (800,00 zł / 100 g)
Puder dla Unisex Catrice Magic Shine Eraser Żelowo-pudrowy korektor matujący 010, Camera Ready
Catrice
Magic Shine Eraser Żelowo-pudrowy korektor matujący
Puder
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
20,00 zł
10 g (250,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Zabarwiony krem na dzień dla Unisex Catrice CC Skin Perfector 010 - GREEN, SHIFT, GO!
Catrice
CC Skin Perfector
Zabarwiony krem na dzień
27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,60 zł
30 ml (90,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Primer dla Unisex Catrice Glass Like Pearl 010 - PEARLFECTION
Catrice
Glass Like Pearl
Primer
23,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,40 zł
30 ml (76,67 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Olejek do ust dla Unisex Catrice Colour Cushion Juicy 010 - BAE WATCH
Catrice
Colour Cushion Juicy
Olejek do ust
73,69 zł
1.8 ml (4 093,89 zł / 100 ml)
NEW
Serum nawilżające dla Unisex Catrice 28 ml
Catrice
Serum nawilżające
80,09 zł
28 ml (286,04 zł / 100 ml)
NEW
Pędzelek do brwi dla Unisex Catrice Lift & Laminate 1 szt.
Catrice
Lift & Laminate
Pędzelek do brwi
14,00 zł
1 szt. (14,00 zł / 1 szt.)
Puder fixujący dla Unisex Catrice Puder utrwalający Bright & Blur Setting Powder 8 g
Catrice
Puder utrwalający Bright & Blur Setting Powder
Puder fixujący
24,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,59 zł
8 g (306,13 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Primer dla Unisex Catrice Baza pod makijaż Bronze Glow Grip Primer 1 szt.
Catrice
Baza pod makijaż Bronze Glow Grip Primer
Primer
72,39 zł
30 ml (241,30 zł / 100 ml)
Olejek do ust dla Unisex Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil 40 - Glossip Girl
Catrice
Glossin' Glow Tinted Lip Oil
Olejek do ust
67,59 zł
4 ml (1 689,75 zł / 100 ml)
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Balsam do ust dla Unisex Catrice Balsam do ust Care In Colours Lip Balm
Catrice
Balsam do ust Care In Colours Lip Balm
Balsam do ust
16,99 zł
3 g (566,33 zł / 100 g)
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Balsam do ust dla Unisex Catrice Butter Drippin' Glossy 020 - MAPLE LATTE
Catrice
Butter Drippin' Glossy
Balsam do ust
69,09 zł
10 ml (690,90 zł / 100 ml)
Balsam do ust dla Unisex Catrice Melt & Plump Juicy 010 - MORE AMORE
Catrice
Melt & Plump Juicy
Balsam do ust
74,09 zł
1.8 g (4 116,11 zł / 100 g)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Balsam do ust dla Unisex Catrice Balsam do ust Soft Glaze Glow Lip Balm 010 Jelly Drippin' 010 - JELLY DRIPPIN'
Catrice
Balsam do ust Soft Glaze Glow Lip Balm 010 Jelly Drippin'
Balsam do ust
71,29 zł
3.5 g (2 036,86 zł / 100 g)
Maseczka do ust dla Unisex Catrice Lip Lovin' Overnight 020 - CHERRY POP
Catrice
Lip Lovin' Overnight
Maseczka do ust
72,49 zł
4 g (1 812,25 zł / 100 g)
Balsam do ust dla Unisex Catrice Melt & Shine Juicy 010 - SHELL YEAH!
Catrice
Melt & Shine Juicy
Balsam do ust
74,39 zł
1.3 g (5 722,31 zł / 100 g)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Spray do twarzy dla Unisex Catrice 1 szt. 1 szt.
Catrice
1 szt.
Spray do twarzy
139,89 zł
1 szt. (139,89 zł / 1 szt.)
Primer dla Unisex Catrice Baza pod makijaż Soft Glam Foam Primer 32.5 ml
Catrice
Baza pod makijaż Soft Glam Foam Primer
Primer
26,99 zł
32.5 ml (83,05 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Balsam do ust dla Unisex Catrice Wild Hibiscus Glow Lip Balm 010 - HAWAIIAN BLOSSOM GLOW
Catrice
Wild Hibiscus Glow Lip Balm
Balsam do ust
22,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
3.5 g (642,57 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Serum z kwasem hialuronowym dla Unisex Catrice Hydro doładowany 30 ml
Catrice
Hydro doładowany
Serum z kwasem hialuronowym
80,89 zł
30 ml (269,63 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Nowość, wkrótce u nas
Serum anti-aging dla Unisex Catrice Ochrona Superowoców Energii 30 ml
Catrice
Ochrona Superowoców Energii
Serum anti-aging
89,39 zł
30 ml (297,97 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Nowość, wkrótce u nas
Szczoteczka do rzęs dla Unisex Catrice Przyrząd do rozczesywania rzęs Catrice Lash Separator 1 szt.
Catrice
Przyrząd do rozczesywania rzęs Catrice Lash Separator
Szczoteczka do rzęs
17,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,39 zł
1 szt. (17,99 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Płatki pod oczy dla Unisex Catrice Płatki z hydrożelem pod oczy Catrice Energy Boost Hydrogel Eye Patches 1 szt.
Catrice
Płatki z hydrożelem pod oczy Catrice Energy Boost Hydrogel Eye Patches
Płatki pod oczy
11,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,19 zł
1 szt. (11,49 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny