Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 2-3 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
Clinique

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Clinique

(70)
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ skóry
Cechy produktu
Dla kogo
Prezent na
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Clinique - pielęgnacja twarzy dla wymagających

Odkryj Clinique - kosmetyki do twarzy, które pokochały miliony kobiet na całym świecie. Produkty tej kultowej marki już teraz kupisz w perfumeriach Douglas!

Korzenie Clinique sięgają Stanów Zjednoczonych. To właśnie tutaj, w 1968 roku, na łamach magazynu Vougue zadano kluczowe pytanie: „Czy można stworzyć skórę idealną?" To ono zainspirowało dermatologa z Nowego Jorku - dra Normana Orentreicha - do opracowania rewolucyjnych formuł kosmetyków pielęgnacyjnych. Tak powstała marka, której logo jest dzisiaj znane na wszystkich kontynentach. To pierwsza firma kosmetyczna stworzona przez dermatologów i jedna z pionierskich w zakresie indywidualnych konsultacji kosmetycznych dostępnych dla każdej klientki.

Clinique - krem do twarzy i inne innowacyjne kosmetyki pielęgnacyjne

Misja Clinique? Pielęgnacja twarzy, która jest bezpieczna dla skóry, naprawdę efektywna, a zarazem „łatwa w obsłudze" - tak, aby jej kolejne kroki z łatwością stały się częścią codziennego rytuału piękna. To również dlatego wszystkie tworzone przez Clinique kosmetyki do twarzy są testowane alergologicznie i bezzapachowe. Obecnie marka jest częścią koncernu Estée Lauder.

Clinique - pielęgnacja twarzy dobrana do Twoich potrzeb

Tworzone przez Clinique kosmetyki do twarzy powstają w zaawansowanych laboratoriach, przy nieustannej współpracy dermatologów. Wśród produktów, które znajdziesz w perfumeriach Douglas, są zarówno „klasyki" Clinique - krem nawilżający czy 3-krokowe rytuały dedykowane konkretnym typom skóry - jak i rewolucyjne produkty, które zmieniają nowoczesnym rynek kosmetyczny.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem wdrożonym przez markę jest Clinique ID - seria baz nawilżających i nabojów ze skoncentrowanym składnikiem aktywnym, które można ze sobą dowolnie łączyć. Tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby własnej skóry. Dlatego wśród kosmetyków Clinique znajdziesz coś dla siebie bez względu na to, czy masz cerę tłustą, mieszaną wrażliwą, naczynkową, suchą, odwodnioną, dojrzałą... Wybór należy do Ciebie.

Kremy Clinique - poznaj bliżej ikonę amerykańskiej marki

Symbol Clinique? Krem do twarzy o właściwościach nawilżających! Był jednym z elementów pierwszej serii 3-krokowej serii pielęgnacyjnej opracowanej przez markę już na przełomie lat 60-tych i 70-tych. Od tej pory, choć formuły produktów z USA zostały nieraz udoskonalone, idea, która się za nimi kryje, pozostaje niezmienna. Kluczem do pięknej skóry jest jej dogłębne, regularne nawilżanie. Dlatego również wśród kosmetyków Clinique dostępnych w perfumeriach Douglas znajdziesz szeroką gamę kosmetyków Clinique o właściwościach nawilżających. Dobierz te, które najlepiej odpowiadają wymaganiom Twojej skóry i stwórz własny rytuał pielęgnacyjny. Taki, który zapewni cerze to, czego potrzebuje.