Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Clochee

(53)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według:

Clochee - kosmetyki naturalne dopasowane do Ciebie

Polskie kosmetyki Clochee już teraz dostępne w Douglas! Odkryj polską markę, której pasją jest tworzenie naturalnych produktów pielęgnacyjnych - 100% ekologicznych i opartych na starannie wyselekcjonowanych składnikach. W jej ofercie znajdziesz szeroką gamę kosmetyków do twarzy i ciała, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o skórę na co dzień.

Założycielkami Clochee są dwie kobiety - Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz. Połączyły je pasja do piękna i… odkrycie, że na rynku brakuje kosmetyków w pełni dopasowanych do ich potrzeb. To dlatego zaczęły je same tworzyć. Z naturalnych, starannie skomponowanych składników aktywnych.

Początkowa praca w systemie home-made zamieniła się w profesjonalną produkcję w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi normami obowiązującymi w Europie. Mimo to Clochee pozostało wierne pierwotnym ideałom - tworzy kosmetyki z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie oraz pięknie. To produkty, które powstają na styku natury i zaawansowanych technologii, odpowiednie również dla osób ze skórą skłonną do nadwrażliwości.

Na jakich składnikach bazują naturalne kosmetyki Clochee?

Clochee sięga do źródeł, czyli po składniki znane od wieków, prosto z natury. Marka szuka inspiracji głównie w roślinach, które skrywają się na polskich łąkach, polach i lasach. Nie unika jednak tych bardziej egzotycznych - zwłaszcza jeśli pozwalają tworzyć formuły, które jeszcze lepiej odpowiadają potrzebom konkretnych typów skóry. Właśnie tak powstają kosmetyki wegańskie najwyższej jakości.

Wśród składników aktywnych, które zawierają kosmetyki naturalne Clochee - kremy, serum i pozostałe produkty - można znaleźć m.in.:

  • ekstrakt z buraka,
  • algi z Morza Bałtyckiego,
  • komórki macierzyste z jabłka,
  • masło shea,
  • ekstrakt z liści mirtu,
  • wyciąg z zielonej herbaty,
  • cynamon.

Formuła każdego z nich jest opracowywana z dużą precyzją i poddawana dogłębnym badaniom - tak, aby finalny produkt, który trafi na rynek, odpowiadał potrzebom klientek równie wymagających, co założycielki marki Clochee.

Tak samo uważnie są dobierane opakowania - minimalistyczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Jak kosmetyki Clochee działają na skórę?

Kosmetyki naturalne Clochee sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. W gamie produktów znajdziesz m.in.:

To produkty, które są odpowiedzią na potrzeby skóry każdego typu i w każdym wieku. Pośród nich z łatwością znajdziesz naturalne rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojej skóry - tak, aby stworzyć kompletny zestaw pielęgnacyjny.

Odkryj Clochee - serum, kremy i inne produkty - w Douglas i łącz je zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz również sięgnąć po przygotowane przez Clochee zestawy: tak do twarzy, jak i ciała, aby wypróbować kompleksową kurację. Postaw na siłę natury na co dzień!