Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Collistar
Collistar - null
Collistar - null7
wyniki
Collistar - null
(7)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Kolor
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Serum anti-aging dla Kobieta Collistar Protective Drops SPF 50 30 ml
Collistar
Protective Drops SPF 50
Serum anti-aging
143,29 zł
30 ml (477,63 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Spray do opalania dla Unisex Collistar Przyspieszające Opalanie Nawilżające Mleczko Do Twarzy I Ciała SPF 20 200 ML
Collistar
Przyspieszające Opalanie Nawilżające Mleczko Do Twarzy I Ciała SPF 20
Spray do opalania
Cena regularna
164,00 zł
98,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
77,77 zł
200 ml (49,25 zł / 100 ml)
Maskara dla Kobieta Collistar Impeccabile IMPECCABILE BLACK
Collistar
Impeccabile
IMPECCABILE
Maskara
146,09 zł
14 ml (1 043,50 zł / 100 ml)
Olejek do opalania dla Unisex Collistar Supertanning Dry Oil SPF 15 200 ml
Collistar
Supertanning Dry Oil
Olejek do opalania
104,69 zł
200 ml (52,35 zł / 100 ml)
Spray do opalania dla Unisex Collistar Sun Care TANNING MOISTURIZING MILK SPF 30 - Przyspieszające Opalanie Nawilżające Mleczko Do Twarzy I Ciała SPF 30 200 ML
Collistar
Sun Care
TANNING MOISTURIZING MILK SPF 30 - Przyspieszające Opalanie Nawilżające Mleczko Do Twarzy I Ciała SPF 30
Spray do opalania
144,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
111,20 zł
200 ml (72,50 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Podkład dla Unisex Collistar Impeccabile Long Wear 1N - AVORIO
Collistar
Impeccabile
Long Wear
Podkład
158,29 zł
30 ml (527,63 zł / 100 ml)
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Krem BB dla Kobieta Collistar KREM BB NAWILŻAJĄCY PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM SPF30 1 - LIGHT
Collistar
KREM BB NAWILŻAJĄCY PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM SPF30
Krem BB
Cena regularna
169,00 zł
106,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
85,20 zł
50 ml (213,24 zł / 100 ml)