Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Collistar
Collistar - Makijaż
Collistar - Makijaż56
wyniki
Collistar - Makijaż
(56)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Kolor
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Maskara dla Kobieta Collistar INFINITO MASCARA BRĄZOWA Black
Collistar
INFINITO MASCARA BRĄZOWA
Maskara
Cena regularna
154,00 zł
131,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
115,50 zł
8.5 ml (1 552,82 zł / 100 ml)
Kredka do oczu dla Unisex Collistar PROFESJONALNA KREDKA DO OCZU 7
Collistar
PROFESJONALNA KREDKA DO OCZU
Kredka do oczu
Cena regularna
105,00 zł
58,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
58,32 zł
2 g (2 947,50 zł / 100 g)
+10
Dostępnych jest więcej kolorów
Płyn do demakijażu dla Kobieta Collistar DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU 200 ml
Collistar
DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU
Płyn do demakijażu
138,19 zł
200 ml (69,10 zł / 100 ml)
Podkład dla Unisex Collistar NUDO Second Skin 1N - AVORIO
Collistar
NUDO Second Skin
Podkład
210,00 zł
30 ml (700,00 zł / 100 ml)
NEW
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Błyszczyk do ust dla Kobieta Collistar TWIST GLOSS - Koloryzujący balsam 211 - MOU
Collistar
TWIST GLOSS - Koloryzujący balsam
Błyszczyk do ust
125,29 zł
7 ml (1 789,86 zł / 100 ml)
NEW
+4
Dostępnych jest więcej kolorów
Puder dla Unisex Collistar Impeccabile Impeccabile Compact Powder 20G - NATURAL
Collistar
Impeccabile
Impeccabile Compact Powder
Puder
195,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
146,25 zł
8 g (2 437,50 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
NEW
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Konturówka do ust dla Unisex Collistar PROFESJONALNA KREDKA DO UST Nr. 16 Rubino
Collistar
PROFESJONALNA KREDKA DO UST
Konturówka do ust
Cena regularna
105,00 zł
88,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
45,00 zł
1.2 g (7 374,17 zł / 100 g)
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Błyszczyk do ust dla Unisex Collistar nOt Lip Crush - powiększający usta 4.5 ml
Collistar
nOt
Lip Crush - powiększający usta
Błyszczyk do ust
115,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
86,25 zł
4.5 ml (2 555,56 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
NEW
Puder dla Unisex Collistar Impeccabile Refill 10N - IVORY
Collistar
Impeccabile
Refill
Puder
165,00 zł
8 g (2 062,50 zł / 100 g)
NEW
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Maskara dla Kobieta Collistar Impeccabile IMPECCABILE BLACK
Collistar
Impeccabile
IMPECCABILE
Maskara
146,09 zł
14 ml (1 043,50 zł / 100 ml)
Rozświetlacz dla Unisex Collistar nOt Glow Vibes 01 - MORNING LIGHT
Collistar
nOt
Glow Vibes
Rozświetlacz
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
120,00 zł
15 ml (1 066,67 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
NEW
Róż dla Unisex Collistar nOt Blush Vibes 02 - FROZEN RASPBERRY
Collistar
nOt
Blush Vibes
Róż
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
120,00 zł
15 ml (1 066,67 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
NEW
Zestaw do makijażu oczu dla Unisex Collistar NIEPOWTARZALNE POJEMNIK NA TUSZ DO RZĘSÓW 1 sztuka
Collistar
NIEPOWTARZALNE POJEMNIK NA TUSZ DO RZĘSÓW
Zestaw do makijażu oczu
136,49 zł
1 szt. (136,49 zł / 1 szt.)
NEW
Pomadka do ust w sztyfcie dla Unisex Collistar Make-up PURO 102 - ROSA ANTICO
Collistar
Make-up
PURO
Pomadka do ust w sztyfcie
Cena regularna
125,00 zł
112,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
64,90 zł
1 szt. (112,50 zł / 1 szt.)
+15
Dostępnych jest więcej kolorów
Kredka do oczu dla Unisex Collistar PROFESJONALNA KREDKA KAJAL 1 nero
Collistar
PROFESJONALNA KREDKA KAJAL
Kredka do oczu
Cena regularna
105,00 zł
50,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
51,60 zł
-1%
2 g (2 542,50 zł / 100 g)
Sale
Błyszczyk do ust dla Unisex Collistar Make-up Błyszczyk do ust Volume 180 - SARDINIAN CORAL
Collistar
Make-up
Błyszczyk do ust Volume
Błyszczyk do ust
Cena regularna
99,00 zł
61,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
54,00 zł
7 ml (880,71 zł / 100 ml)
+7
Dostępnych jest więcej kolorów
Cień do powiek dla Unisex Collistar Impeccabile IMPECCABILE COMPACT EYESHADOW 400 - Cipria matte 500 - AVORIO SATIN
Collistar
Impeccabile
IMPECCABILE COMPACT EYESHADOW 400 - Cipria matte
Cień do powiek
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
89,25 zł
2 g (5 950,00 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
+13
Dostępnych jest więcej kolorów
Pięlęgnacja Anti-Aging dla Unisex Collistar Rigenera ANTI-WRINKLE GLOW TREATMENT - Przeciwzmarszczkowa Kuracja z efektem Glow 50 ml
Collistar
Rigenera
ANTI-WRINKLE GLOW TREATMENT - Przeciwzmarszczkowa Kuracja z efektem Glow
Pięlęgnacja Anti-Aging
207,89 zł
50 ml (415,78 zł / 100 ml)
Podkład dla Kobieta Collistar LIFT HD SMOOTHING LIFTING FOUNDATION - Wygładzający i Liftingujący 2N
Collistar
LIFT HD
SMOOTHING LIFTING FOUNDATION - Wygładzający i Liftingujący
Podkład
219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
164,25 zł
30 ml (730,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Róż dla Unisex Collistar Make-up Maxi Refill 2 - AMBRA
Collistar
Make-up
Maxi Refill
Róż
125,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
55,00 zł
1 szt. (125,00 zł / 1 szt.)
Kod:
JESIEN
Podkład dla Unisex Collistar Impeccabile Long Wear 3N - NATURALE
Collistar
Impeccabile
Long Wear
Podkład
154,79 zł
30 ml (515,97 zł / 100 ml)
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Płyn do demakijażu dla Kobieta Collistar MLECZKO MICELARNE DO DEMAKIJAŻU 250 ml
Collistar
MLECZKO MICELARNE DO DEMAKIJAŻU
Płyn do demakijażu
119,00 zł
250 ml (47,60 zł / 100 ml)
Cień do powiek dla Unisex Collistar Make-up Impeccable Compact 130 PAPRIKA matte
Collistar
Make-up
Impeccable Compact
Cień do powiek
Cena regularna
119,00 zł
82,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49,00 zł
2 g (4 124,50 zł / 100 g)
Krem BB dla Kobieta Collistar KREM BB NAWILŻAJĄCY PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM SPF30 1 - LIGHT
Collistar
KREM BB NAWILŻAJĄCY PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM SPF30
Krem BB
Cena regularna
169,00 zł
96,75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
85,20 zł
50 ml (193,50 zł / 100 ml)
Cień do powiek dla Unisex Collistar Impeccabile Refill 230 BABY ROSE satin
Collistar
Impeccabile
Refill
Cień do powiek
85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,00 zł
2 g (4 250,00 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
Żel do brwi dla Unisex Collistar PROFESJONALNY ŻEL DO BRWI 2 - CASTANO
Collistar
PROFESJONALNY ŻEL DO BRWI
Żel do brwi
118,29 zł
4 ml (2 957,25 zł / 100 ml)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Balsam do ust dla Unisex Collistar Rigenera ANTI-WRINKLE PLUMPING LIP TREATMENT - Zabieg Ujędrniający Usta 15 ml
Collistar
Rigenera
ANTI-WRINKLE PLUMPING LIP TREATMENT - Zabieg Ujędrniający Usta
Balsam do ust
Cena regularna
195,00 zł
112,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
69,00 zł
15 ml (749,93 zł / 100 ml)
Maskara dla Kobieta Collistar Impeccabile Mascara Waterproof Black
Collistar
Impeccabile Mascara Waterproof
Maskara
137,09 zł
12 ml (1 142,42 zł / 100 ml)
Kredka do brwi dla Unisex Collistar Make-up Professional Eyebrow Pencil 02
Collistar
Make-up
Professional Eyebrow Pencil
Kredka do brwi
89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,00 zł
1.2 g (7 416,67 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
Maskara dla Kobieta Collistar INFINITO MASCARA REFILL BRĄZOWY Marrone
Collistar
INFINITO MASCARA REFILL BRĄZOWY
Maskara
Cena regularna
125,00 zł
72,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
100,00 zł
-27%
8.5 ml (858,71 zł / 100 ml)
Sale
Korektor dla Kobieta Collistar LIFT HD SMOOTHING LIFTING CONCEALER - Wygładzający i Liftingujący 0 - AVORIO
Collistar
LIFT HD
SMOOTHING LIFTING CONCEALER - Wygładzający i Liftingujący
Korektor
Cena regularna
125,00 zł
58,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
56,50 zł
4 ml (1 473,75 zł / 100 ml)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Pomadka do ust w sztyfcie dla Kobieta Collistar POMADKA PURO GIOIELLO 173 3.5 g
Collistar
POMADKA PURO GIOIELLO 173
Pomadka do ust w sztyfcie
159,00 zł
3.5 g (4 542,86 zł / 100 g)
+13
Dostępnych jest więcej kolorów
Maskara dla Unisex Collistar Impeccabile Baza pod maskarę Cream-Strawberry CREAM-STRAWBERRY
Collistar
Impeccabile
Baza pod maskarę Cream-Strawberry
Maskara
149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
111,75 zł
1 szt. (149,00 zł / 1 szt.)
Kod:
JESIEN
Kredka do oczu dla Unisex Collistar Make-up PROFESJONALNA KREDKA DO OCZU 2 g
Collistar
Make-up
PROFESJONALNA KREDKA DO OCZU
Kredka do oczu
Cena regularna
105,00 zł
52,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
54,32 zł
-4%
1.2 ml (4 342,50 zł / 100 ml)
Sale
Konturówka do ust dla Unisex Collistar Professional Lip Pencil 07
Collistar
Professional Lip Pencil
Konturówka do ust
Cena regularna
89,00 zł
39,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
71,20 zł
-45%
1.2 g (3 250,00 zł / 100 g)
Sale
Płyn do demakijażu dla Kobieta Collistar DELIKATNY OLEJEK DO DEMAKIJAŻU 150 ml
Collistar
DELIKATNY OLEJEK DO DEMAKIJAŻU
Płyn do demakijażu
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
112,50 zł
150 ml (100,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Róż dla Kobieta Collistar RÓŻ W SZTYFCIE TWIST GLOWY BLUSH 02 - ETEREA VENERE
Collistar
RÓŻ W SZTYFCIE TWIST GLOWY BLUSH 02 - ETEREA
Róż
159,00 zł
5 g (3 180,00 zł / 100 g)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Pomadka do ust w sztyfcie dla Unisex Collistar PURO MATOWA POMADKA Nr. 112 Iris Fiorentino
Collistar
PURO MATOWA POMADKA
Pomadka do ust w sztyfcie
Cena regularna
129,00 zł
86,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
78,12 zł
3.5 g (2 466,00 zł / 100 g)
+6
Dostępnych jest więcej kolorów
Kredka do brwi dla Kobieta Collistar PROFESJONALNA KREDKA DO BRWI 4 - MOKA MARRONE
Collistar
PROFESJONALNA KREDKA DO BRWI 4 - MOKA
Kredka do brwi
119,00 zł
1.1 g (10 818,18 zł / 100 g)
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Balsam do ust dla Unisex Collistar Pomadka Puro 0 - UNIVERSALE
Collistar
Pomadka Puro
Balsam do ust
123,99 zł
3 ml (4 133,00 zł / 100 ml)
Eyeliner dla Kobieta Collistar Impeccabile Impeccabile Eye Liner Burgundy EXTRA BLACK
Collistar
Impeccabile
Impeccabile Eye Liner Burgundy
Eyeliner
135,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
101,25 zł
1 szt. (135,00 zł / 1 szt.)
Kod:
JESIEN
Korektor w sztyfcie dla Unisex Collistar REFILL IMPECCABILE KOREKTOR W SZTYFCIE 2 5 - NUDO
Collistar
REFILL IMPECCABILE KOREKTOR W SZTYFCIE
Korektor w sztyfcie
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
71,25 zł
4 ml (2 375,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
+4
Dostępnych jest więcej kolorów
Pomadka do ust w sztyfcie dla Kobieta Collistar REFILL MATOWA POMADKA PURO 103 113 - AUTUMN BERRY
Collistar
REFILL MATOWA POMADKA PURO 103
Pomadka do ust w sztyfcie
99,00 zł
3.5 g (2 828,57 zł / 100 g)
+6
Dostępnych jest więcej kolorów
Pomadka do ust w sztyfcie dla Unisex Collistar PURO REFILL 101 - BLOOMING ALMOND
Collistar
PURO REFILL
Pomadka do ust w sztyfcie
89,00 zł
1 szt. (89,00 zł / 1 szt.)
+16
Dostępnych jest więcej kolorów
Korektor dla Unisex Collistar Make-up Impeccable Concealer Stick 1 5 - PORCELLANA
Collistar
Make-up
Impeccable Concealer Stick
Korektor
125,00 zł
4 ml (3 125,00 zł / 100 ml)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Bronzer dla Unisex Collistar Puder Brązujący Efekt Jedwabiu 7 - BALI GLOW
Collistar
Puder Brązujący Efekt Jedwabiu
Bronzer
129,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
96,75 zł
10 g (1 290,00 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
Płyn do demakijażu dla Kobieta Collistar BALSAM OCZYSZCZAJĄCY DO DEMAKIJAŻU 100 ml
Collistar
BALSAM OCZYSZCZAJĄCY DO DEMAKIJAŻU
Płyn do demakijażu
Cena regularna
125,00 zł
74,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
52,00 zł
100 ml (74,49 zł / 100 ml)
Róż dla Kobieta Collistar Impeccabile Refill CANYON
Collistar
Impeccabile
Refill
Róż
159,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
119,25 zł
8 g (1 987,50 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Następna strona
Strona 1 z 2
Strona 1 z 2
Strona 2 z 2